2703
2553

دختریکساله ام پانزده روزه که اسهاله.و مدفوعشم لزج و شل هست.تو این مدت دوبار هم لای پاهاش بدجوری سوخته بود اول فکر کردم ادرار سوختگیه ولی الان فکر میکنم قارچ باشه با اینکه هر دفعه میشورمش و خشک میکنم حداقل روزی سه چهاربار.

الان ادرار میکنه کلی گریه میکنه اخه سوزش داره و روی زبونشم دونه اای سفید زده.

دوبارم بردمش دکتر بیفایده😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

برا دهنش میتونی از عطاری دارو ابی بگیری اگر سوختگی هست 

برا سوختگی پای بچه از کرم پای کودک فیروز استفاده کن یا دوتا پماد هیدرکوتیزون و کلو تریمازل قاطی بزن به سوختگی پاش 

برا اسهالش از شربت میترونیدازول میتونی استفاده کنی

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن ..صلوات
اون سوختگی بخاطر اسهالع زبونشم ک فک نمیکنم باهم مرتبط باشن

اخه الان نت خوندم نوشته بود قارچ دهان بابزاق میاد پایین و قسمت تناسلی تکثیر میشه چیکارش کنم😢

پماد کلوتریمازول و هیدروکورتیزون هم دارم ایتفاده میکنم براش

خب بعد از شستن با پماد زینک اکساید چربش کن که نسوزه.

اسهال زیاد تو بزرگسالان هم باعث سوزش معقد میشه. چون حالت اسیدی داره.

فعلا بهش کته با ماست تازه ونعنا بده بخوره

✨✨💫عشق ماندگار….خداست💫✨✨
2714

سوختگیش ب خاطر اسهاله پوشکس نکن

با پماد ان ان چرب کن

تکلیف اسهالشو مشخص کن باز ببرش دکتر

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
برا دهنش میتونی از عطاری دارو ابی بگیری اگر سوختگی هست  برا سوختگی پای بچه از کرم پای کودک فیر ...

دقیقا همین دوتا پماد رو میزنم ولی خوب نمیشه دو هفته پیشم چند روز قرمز شدید بود باز یه هفته خوب بود دوباره برگشت کرد

ایقدر این بچه رو شستم پاهاش سابیده دیگه😭😭😭😭😭

زگیل نیست دقیقا قسمتای پوشکش حتی کشاله های رون شدیدا قرمز میشه😢

این دوتا پماد بزن که گفتم هیدو کورتیزن  و کلو تیزمازول و پماد بچه زینک اکسید دار احتمالا خوب شه برا من یه بار اینجور شد اینطور خوب اما دفعه بعد که اینطور شد بردمش اطفال دارو ترکیبی داد

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن ..صلوات

سلام، سوختگی به خاطر اسهاله و پوشکم میشه. برای اسهالش آزمایش گرفتی؟؟ از دهانش عکس داری ببینم دونه های سفید چطوری هستن؟

صبر داشته باش و به خدا اعتماد کن گاهی باید از بدترین چیزها بگذری تا به بهترین ها برسی
خب بعد از شستن با پماد زینک اکساید چربش کن که نسوزه. اسهال زیاد تو بزرگسالان هم باعث سوزش معقد میشه ...

هرچی پماد فکرشو بکنی استفاده کردم

کالاندولا

کرم محافظ پای فیروز

وازلین

زینک اکساید😭😭😭😭

دقیقا همین دوتا پماد رو میزنم ولی خوب نمیشه دو هفته پیشم چند روز قرمز شدید بود باز یه هفته خوب بود د ...

ببرش اطفال ترکیبی بهش بده پس مجبوری همیشه این دوتا پماد استفاده کنی و به اصافه پودری که گفتم رو پماد ها بریز بنظرم خوب میشه

هرچی پماد فکرشو بکنی استفاده کردم کالاندولا کرم محافظ پای فیروز وازلین زینک اکساید😭😭😭😭

نسوخته حساسیت داره 

2706