2733
2734
عنوان

کی جواب اینو میدونه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 13212 بازدید | 30 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
farnaz.fآنلاین پست ها : 2094عضویت:1392/3/16 1393/11/29 - 4:02 عصر [گزارش پست نامناسب] [لینک مستقیم] [ارسال ایمیل] اونا از نظر دین دیگه زن و شوهر نیستن و زن نمیتونه بهش بله بگه.چون اول باید طلاق بگیرند یعنی چی الان ؟من نفهمیدم
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

متانت .... منظورش متانت یک زن هست .. صبور و هر چیزی فکر کنید ... پنج حرف هست اولش  م هست و چیزی یک زن اول زندگیش داشت و فکر نکنم بعد سه سال داشته باشه که بعد رفتن شوهرش اونو از دست داده

هر زنی در زندگیش نیاز هایی داری و وقتی به مرور این روز ازش میگیرن از بین میره ... زندگی پر از اتفاقات هست  که اگر خوب بخوای توجه بهش بکنیم یکی از قوانین زن همینه یک بار متانت صبوری رو به خرج میده وقتی همسرش اونو ازش میگیره دیگه اون شخصیت اول رو پیدا نمیکنه و مرد ازش حتما خواسته و چون اشتباه کرده رفته حالا اونو میخواد ....اینو در گروهی که معما طرح میکردن به من دادن و وقتی اینو خوندم راحت مشخص شده حساب شد گاهی نیاز هست قوانین رو بدونین در مورد ازدواج زن و مرد اگر باور کنیم این قوانین در زندگی چه چیز هایی هستن نیاز به هیچ چیز دیگه ای نیست وزندگی شیرین خواهد شد

2706