2737
2734
عنوان

عروسی داداشم بود،قبل عروسی به مامانم گفتم لباسشو عوض کنه+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 8466 بازدید | 117 پست
اینده شغلی رشته ما همیشه خوبه، برای بورسیه های مختلف شرایط فرق میکنه ولی از من هیچ ریزنمراتی نخواستن

مرسی که جواب دادی.پس چی مهمه؟ رشته پابلیک هلث منظورته؟ آخه من شنیده بودم بیشتر اروپاییا تو اولویت استخدامن. 

مرسی که جواب دادی.پس چی مهمه؟ رشته پابلیک هلث منظورته؟ آخه من شنیده بودم بیشتر اروپاییا تو اولویت اس ...

من با پابلیک هلت ام کارنمیکنم اینجا البته من شغلم پزشکیه فک کردم اینو پرسیدی، اما درسته برای اروپایی ها خیلی راحت تره

Shake it! shake it!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واقعا میگی؟ ینی نژاد پرستن؟🥺 اخه چرا اونا باید تو اولویت باشن؟

دلیلش نژادپرستی نیست،یه سری قوانین اروپا هست که چطوری اجازه دارن استخدام کنن و یه سری هم تو شغلای بین المللی اعتبار پاسپورت مون هست که ..🤣

Shake it! shake it!

گارفیلد ممنون میشم اینم پاسخ بدی

به عنوان پزشک قصد دارم بیام ، ازمون معادل سازیشون سخته؟ کار پیدا کردن خیلی سخته؟

میدونم همه اینا نسبیه هاا ولی یه چیز کلی دستم بیاد خوبه

مثلا نسبت به دستیاری 

2738
گارفیلد ممنون میشم اینم پاسخ بدی به عنوان پزشک قصد دارم بیام ، ازمون معادل سازیشون سخته؟ کار پیدا ک ...

البته اگه ازینایی که حتما باید یه جای خا ص و‌شرایط خاص مار کنی اره سخته وگرنه بالاخره یه جایی برات کار پیدا میشه

Shake it! shake it!
2706