2410
2553

دو سه روزه درمان رو شروع کردم مترونیدازول حالمو بد میکنه حالت تهوع بی اشتهایی دیووونم کرده دیگه از بس قرص خوردم دارم میمیرم این چه کوفتیه درمان درست حسابی هم نداره خدایا کمکم کن

برای سلامتیم صلوات بفرستین به دعاهاتون نیاز دارم😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
خواهرم اینجوری شد. اب هویج بخور. چای زنجبیل بخور. لبنیات نخور. غذات مرغ اب پز و بدون ادویه باشه. ...

استرس گرفتم با اینکه دوماه پیش اندوسکپی کردم میگم نکنه مشکلی برای معده ام پیش اومده که اینجوری شدم بخدا بریدم دیگه

2714
منم مثل تو بودم الان بهترم وقتی کره میخوردم خفه میشدم حالت تهوع شدید داشتم . یه مدت مراعات غذایی بکن ...

میکروبت درمان شد عزیزم؟ مراعات غذایی میکنم امروز محبوری از بیرون غذا گرفتیم اینجوری شدم جوجه بود

نمیدونم چی بود فقط چند تا آمپول ریخت داخلش فکر کنم آمپولاش کار اصلی رو کرد ولی نه با دارو و نه با گ ...

یعنی میکروبت برای همیشه درمان شد؟ کاش یادت بود به منم میگفتی عزیزم

میکروبت درمان شد عزیزم؟ مراعات غذایی میکنم امروز محبوری از بیرون غذا گرفتیم اینجوری شدم جوجه بود

من رفلاکس صفرایی داشتم درمانش با میکروب معده فرق میکنه . من ادویه جات نخوردم و بعد غذا سرکه سیب خوردم به مرور خوب شدم 

2706