2737
2739

سلام چون من امروز موعد پریودم هستش هیچ علایمی ندارم هیچی واقعا خودمم همینطور سردرگمم  دلمم نمیخواد بی بی چک بزنم میترسم بخوره تو ذوقم و باردار نباشم یا خدانکرده بارداری پوچ نباشه یا خارج رحمی و هزار تا فکر وخیال قبل موعد پریودی کلی لحظه شماری کردم واسه بی بی چک الان ک موعدم هست هیچ علایمی هم ندارم دلم نمیخواد بی بی چک بزنم ،،نمیدونم چیکار کنم

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بزن منم روز موعدم زدم نشون داد

یعنی احتمال نداره ک پریود در حالت طبیعی عقب افتاده باشه ،فردا بزنم؟چون دیروز موعدم بود ولی خب تقویم پریودی یک روز جلوتر بود بنظرم ک میشه امروز در اصل فردا بزنم اگه منفی بود باید چیکار کنم ؟صبر کنم واسه یکبار دیگه یا برم ازمایش خون هم بدم؟

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
2731
بزن منم روز موعدم زدم نشون داد

بارداری قبلی ام ۲ روز قبل موعد زدم مثبت شدم ولی خب یه علایم هایی هم داشتم ولی ایندفعه اصلا هیچی علایم ندارم و همین نگرانم کرده حتی ترشح درد سینه هیچی نیس درد کمر وشکم هم ندارم 

یعنی احتمال نداره ک پریود در حالت طبیعی عقب افتاده باشه ،فردا بزنم؟چون دیروز موعدم بود ولی خب تقویم ...

چرا ممکنه 

ولی احتمال بارداری بیشتره اگر منفی بود بازم صبر کن چند روز اگر نشدی باز بزن اگر منفی بود بعد ۷ روز از موعد یعنی باردار نیستی که ان شاالله باردار باشی

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
چرا ممکنه  ولی احتمال بارداری بیشتره اگر منفی بود بازم صبر کن چند روز اگر نشدی باز بزن اگر منف ...

ممنون عزیزم همینکارو میکنم ،توکل ب خدا