2703
2553
ﻣﺎﻣﺎﻧﺎﻱ ﮔﻞ ﺳﻼﻡ.ﻣﻲ ﺧﻮاﺳﺘﻢ اﺯﺗﻮﻥ ﻋﺎﺟﺰاﻧﻪ ﺧﻮاﻫﺶ ﻛﻨﻢ ﻛﻪ ﻣﻨﻮ ﺭاﻫﻨﻤﺎﻳﻲ ﻛﻨﻴﺪ.ﻣﻦ ﻳﻪ ﭘﺴﺮ14 ﻣﺎﻫﻪ ﺩاﺭﻡ ﻛﻪ اﺯ 5 ﻣﺎﻫﮕﻲ ﻭاﺑﺴﺘﮕﻲ ﺷﺪﻳﺪﻱ ﺑﻪ ﺷﻴﺮﺷﺐ ﭘﻴﺪا ﻛﺮﺩ ﻭﺩﻳﮕﻪ ﺷﺐ ﺗﺎﺻﺒﺢ ﻧﻴﻢ ﺳﺎﻋﺖ ﻳﻪ ﺑﺎﺭﺑﺮاﻱ ﺷﻴﺮﺧﻮﺭﺩﻥ ﺑﻴﺩاﺭﻣﻴﺸﻪ.ﻣﺪﺗﻴﻪ اﻳﻦ ﺑﻴﺪاﺭﺷﺪﻧﻬﺎ ﺑﻴﺸﺘﺮﻫﻢ ﺷﺪﻩ.ﺑﻪ ﻣﺤﺾ اﻳﻨﻜﻪ ﺳﻴﻨﻤﻮاﺯﺩﻫﻨﺶ ﺩﺭﻣﻴﺎﺭﻡ ﺑﻴﺪاﺭﻣﻴﺸﻪ.ﺩﻳﮕﻪ ﻛﻼﻓﻪ ﺷﺪﻡ.ﺧﻮاﺏ ﺑﺮاﻡ ﻳﻪ ﺭﻭﻳﺎ ﺷﺪﻩ.ﺗﻮﺭﻭﺑﻪ ﺧﺪاﺑﮕﻴﺪ ﺑﺎﻫﺎﺵ ﭼﻴﻜﺎﺭﻛﻨﻢ?
Lilypie Pregnancy tickers

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من نزدیک 1سالگی پسرم اینطوری شده بود 13 ماهگی از شیر شب گرفتمش البته یه بار خواستم بهش شیشه بدم (چون طی روز میگرفت) شب شیشه نگرفت (چون اصلا گرسنه نبود) نق میزد و گریه میکرد یه ساعتی شد راستش حتی دیگه حاضر نبود سینه هم بگیره فرداش دیگه شب تصمیم گرفتم بهش ندم کمتر گریه کرد و کم کم از سرش افتاد شب شیر خوردن البته رفتار بچه ها متفاوته ممکنه بعضی بیشتر بدقلقی کنند
2714
اگر مطمئنی گرسنه نیست شیر شب رو ازش بگیر
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
یه چند شبی خیلی سخته یا باید بذاریش توی ماشین بگردونیش یا اینقدر آروم تکونش بدی تا خوابش ببره
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
منم همینم تازه خوابم کم بشه مثل مریضها هستم و حس ندارم
هرکس دلگرمیش به خداباشد پرونده اش پیش خدا میماند اما اگر کسی دلگرمی به شخص یا چیز دیگرداشته باشدخداوند هم واگذارش میکندبه آن چیز یا شخص