2733
2734

نمیدونم از چیه قرص اهنم مرتب میخورم 

کلافم کرده مخصوصا وقتی همسرم میگه چرا همیشه دستات سرده 

اگر از کم خونی باشه به جز قرص اهن چیکار کنم خوب بشه 

کم خونی داری؟

ıň ţһє ňѧmє oғ ɢoԀ                                                              تمام قصه هایم قصه ی توست💕👫💕                                  خدایا شکرت بابت همه چی ک دادی بمن 🥰💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من همیشه اینطوری ام 

اگه دست و پامم با آب سرد بشورم تا چند دقیقه بازم یخه یا حتی چند ساعت

طبعت سرده احتمالا 

من که طبعم بشدت سرد و خشکه

عمریست دخیلم به ضریحی که نداری 💚 یا فاطمه ( س )            من زنده ام به عشق تو یا صاحب الزمان ( عج ) هر چه دارم از تو دارم یا اباصالح المهدی ادرکنی 
منم اینجوریم الان توی این فصل همه گرمشونه لباس خنک میپوشن من سردمه جوراب میکنم پام.من کم خونی دارم ا ...

حالا امروز دوباره میرم دکتر دنبال ازمایشو اینا خدا کنه این دفعه نتیجه بده قبلا کم خونی داشتم ولی نمیدونم چرا خوب نمیشم با قرص و امپول 

من تیرویید کم کار و پانیک دارم اینجوری میشم

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱
2738
اره اما جبران نمیشه کم خونیم چرا قرص میخورم همیشه امپولم میزنم ولی باز اینجوریم 

مزاقب غذاهایی ک میخوری باش ی چیزایی بخور ک خونساز باشه بزن تو نت سرچ کن 

ıň ţһє ňѧmє oғ ɢoԀ                                                              تمام قصه هایم قصه ی توست💕👫💕                                  خدایا شکرت بابت همه چی ک دادی بمن 🥰💞
اها فک نمیکردم سردی دست به طبع مربوط باشه ولی اره منم طبعم سرده

منم فکرنمیکردم ولی از چنتا متخصص طب ایرانی شنیدم طبع بلغمی باعث سردی دست و پا میشه 

البته من هم بلغمی ام هم سودایی 😀

عمریست دخیلم به ضریحی که نداری 💚 یا فاطمه ( س )            من زنده ام به عشق تو یا صاحب الزمان ( عج ) هر چه دارم از تو دارم یا اباصالح المهدی ادرکنی 

استارتر دیر رسیدم تاپیک قفل بود

نامزدت برابستنی که الان بهترین دوران خوشیتون حساب کتاب میکنه برای تو این عقل نیس خساسته ،ارزش نزاشتن 

شوهرخالم خرج عمل خصوصی مادرشومیده خاهرشو شهر دیگه میبره دکترامادخترشو دانشگاه نمیبره براخالم بزور پول دکترمیده و و

الان ناراحت بشی حرف بشنوی و و بهتره تایک عمر سختی وعذاب

تموم کن به وعده وعیداش گوش نده

خداقسمت بهتری نصیبت کنه خوشبخت شی ان شاءالله

مهربان باشیم .خاموش بودم بعدسالهاروشن شدم.اهل دعوا نیستم. پس حق باشماس.بعضی تاپیکانصفه بودم سوال مونده ذهنم میپرسم بعد.خوش باشید دوستان.خاستی برای برآورده شدن حاجاتم صلوات بده
اره فشارم معمولا ۱۰ 

اسی درمورد تاپیک قبلیته .خواستم بگم خیلی عاقلی که ازهمین الان درک کردی این مسائلو من ۸ساله دارم زندگی قبلیم رو تجربه میکنم منظورم خونه پدرم ک همش برای برادراش خرج میکرد.الان هم شوهرم اونطوری ولی من دیگ سوخام .تونزار بسوزی

۲۱.۳.۰۱شروع
2706