2410
2553
عنوان

خانمای عاشق آشپزی بیاین

127 بازدید | 7 پست

یه گروه آشپزی واتساپ دارم دستور غذا میزاریم باکلیپ گپ میزنیم پیشنهاد هرروز غذا برای ناهارو شام داریم ویه عالمه خوش میگذره بهتhttps://chat.whatsapp.com/FF21v1kJ1Dv6EoWPJsE9Z6

اسی ببخشید لینک گروه سیاست های همسرداری. دارین بهم بدین خیلی نیاز دارم

این عزیزم الان که داری امضا مو می خونی برا خوشبختیم یه صلوات یا یا ایات کرسی بخون اگه خوندی بهم بگو منم برات می خونم🥰من ان دختر نبستم که وقتی که خیابون راه میرم میگن این با من بوده من ان دختری هستم وقتی تو خیابون راه میرم میگن کاش مال من بود😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم عضو شدم

این عزیزم الان که داری امضا مو می خونی برا خوشبختیم یه صلوات یا یا ایات کرسی بخون اگه خوندی بهم بگو منم برات می خونم🥰من ان دختر نبستم که وقتی که خیابون راه میرم میگن این با من بوده من ان دختری هستم وقتی تو خیابون راه میرم میگن کاش مال من بود😍
2456
نه عزیزم من ندارم 

باشه گلم 

2714