2726
عنوان

شما باشین چیکار میکنین؟

195 بازدید | 34 پست

چند ساله ازدواج کردیم با اشنایی قبلی شوهرمو دوسش دارم اونم دوسم داره بچه دار نمیشیم 

امشب بحثمون شد دست روم بلند کرد

خیلی ناراحت شدم 

شما باشین چیکار میکنین؟

خواهشا یکم منطقی نظر بدین چیزی بگین که خودتونم بودین انجام میدادین شعار نباشه نمبخوام بعدا پشیمون شم

مردی ک دس رو زن بلند کنع مرد نی

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○

من بشخصه آرزوم بود بچه دار نمیشدم 

از مسئولیت بچه فراریم🤕

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هوالشافی

من بودم ابتدا از طریق پزشکی سنتی و دعا ونذر  و صدقه....

نشد پزشکی جدید و دعا و نذر و صدقه

*کاربر مرد*اگر دین ندارید آزاد مرد باشید....*امام‌حسین‌علیه السلام*
هوالشافی من بودم ابتدا از طریق پزشکی سنتی و دعا ونذر  و صدقه.... نشد پزشکی جدید و دعا و نذر و ...

تحت نظرم ولی وقتی میبینم رابطه مون اینجوری شده کلا پشیمون میشم از بچه

تحت نظرم ولی وقتی میبینم رابطه مون اینجوری شده کلا پشیمون میشم از بچه

کار اشتباهی انجام داده...

ولی احساسم این هستش از فشار روحی و اعصاب باعث این‌کار شده...

حداقل هر دوتون نذارید جرقه ای باعث شعله ور شدن رفتاراتون بشه...

*کاربر مرد*اگر دین ندارید آزاد مرد باشید....*امام‌حسین‌علیه السلام*

سلام نغمه جان حتما خیلی ناراحتی متاسفم که اینو میشنوم گاهی تو دعوا هامون فکر میکنیم اینجا دیگه آخرشه از حد گذشت چیزی گفت که نباید کاری کرد که خط قرمز بود ولی اینم میگذره

من و شوهرمم دعوا داشتیم گاهی بد عصبانی شدیم سر هم مثل همه 

ولی وقتی آروم میشم اول میشینم ببینم خودم چقدر بی معرفتی کردم کجاها من اذیت کردم کجا میتونستم سکوت کنم ولی بد تر داد زدم و خودخواه بودم این وسط فهمیدم فقط خودمو میتونم تغییر بدم اگر همسرت عادت به زدن هم داشته باشه بازم تو حداقل ۵۰ درصد قضیه ای و میتونی تا حدود زیادی کنترل رابطه رو دست بگیری که انشاالله دیگه این تنش ها پیش نیاد 

2706