2733
2734
عنوان

بیاین دعوام کنیدددد😪

186 بازدید | 7 پست

قبلنم زدم این تاپیکو،اگه تکراریه نمونید ولی من نظر میخواممم

قضیه از این قراره که من با یه پسری چت میکردم

بعد خوب اخلاقش بد نبود خیلی هم قربون صدقم میرفت

بعد الآن تموم شد یه جوریم همش همش چت های قبل رو میخونم(چون گفت تماس تصویری و منم ترسیدم تموم شد)

طولانی مدت نبود که به شخص خودش وابستگی پیدا کرده باشم فقط حرفاش.....

کلا هم آدم با دل و جراتی نیستم مخصوصا به خاطر خانواده حساس

ولی دلم میخواد برم سراغ یه نفر دیگه و بازم حرف بزنممم

حرف +۱۸ هم زدیم کمی،دلم نمیخواد بازم شرایطی پیش بیاد این حرفا رو بگم بدم میاد

از اون طرفم احساس تنهایی میکنم...

یه چیزی بگید بهم🙁

سرتو با یاد گرفتن چیزای جدید گرم کن اونقدر برنامه روزانه اتو فشرده بریز که وقت نداشته باشی به این چیزا فکر کنی

تو فکرم از نی نی سایت خداحافظی کنم ... فکر کنم دیگه مناسب سن و سال و حال و هوای ما نباشه  ... حالا تا ببینیم...   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد ها میفهمی که شانسی اوردی که این رابطه چدت زود تموم شده 

البته امیدوارم اون موقع وقتی نبلشه ته چند تا رابطه چرت دیگه رو هم تجربه کردی😐

همیشه وقتی یه رابطه ای رو تازه تموم کردید سریع وارد یه رابطه جدید نشید حداقل ۶ ماه به خودتون زمان بدید 

از رل دو روزه گرفته تا ازدواج و طلاق.

از حال خوبی برخوردارم که به‌ شدت بوی رد دادن میده🖤  خدا تصمیم گرفت منو بکشه برا همین زنده نگه ام داشت! امیدوارم بفهمی چی میگم ولی نفهمی.🙄🕯🫀   https://harfeto.timefriend.net/16412274116285  ‌‌‌‌‌‌‌              نه قضاوت کن، نه قضاوت قضاوت!        حالا زیادم خل نیستم😂 منظورم از این جمله اینه که نه کسی رو قضاوت کن نه خیلی حرف دیگران برات مهم باشه، اونقدر که همش از قضاوت شدن بترسی و مدام بگی قضاوتم نکنید، یا هر چرت و پرتی رو بشنوی و بگی نه من قضاوت نمیکنم، هر چیزی حدی داره🥲                  من میدونم گاهی نباید وقتی دارم به دردودل های کسی گوش میکنم بهش بگم: ۱: من یا خیلیای دیگه از تو بدبخت تریم اینکه چیزی نیست.! چون پیش اومده این حرف رو شنیدم و ناراحت شدم و به این درک رسیدم که شاید یه چیزی برا کسی درد باشه ولی برای کسی دیگه هیچ! و توان و تحمل ادما با هم فرق داره. فکر نمیکردم فقط به مورد ۱ ختم شه ولی متاسفانه چیز دیگه الان تو ذهنم نیست😐💔خلاصه که سعی میکنم حرفتو گوش بدم بدون اینکه ناراحت ترت کنم.   و اینکه اگه تنبلی و بدون برنامه و از خودت شاکی، شاید بتونم کمکت کنم💕   من میدونم اون دنیا خدا هممون رو یه جا نگه میداره میگه خبببب این قسمت مخصوص قضاوت ها توهین ها و تهمت ها و دل شکستن هاییه که تو نی نی سایت داشتین😁😝😂من شوخی گفتم ولی تو عاقل باش و جدی بگیر☺  لطفا با شعار امر به معروف و نهی از منکر، افسار پاره نکنید. خودتونم میدونید شماهاا یه مشت مذهبی نمای عقده اید و مذهبی های واقعی مثل آدم نصیحت میکنن نه مثل شما. آیا میدانید با هر تاپیکی که برا حجاب میزنید هزاران نفر رو به سمت حجاب هدایت میکنید و محجبه میشن؟😅 آخه چقدر شما پاکدامن و مطهر و نجیبید چقدررررر🤣🤣🤣اصلا هم عقده ای نیستید و دعوا دوست ندارید☺😂
2731

به نظر میرسه کمبود محبت داری و دوست داری از طرف یه نفر محبت ببینی بخاطر همین پیامای قربون صدقه ی اونو هنوز نگهداشتی و میخونی ، وقتی باهاش کات کردی پس حرفای مزخرفش رو هم پاک کن دیگه

مني که الان 30 سالم شده میگم اگه به عقب برمیگشتم با هیچ پسری دوست نمی‌شدم. واقعا الان بهش فکر میکنم حیف آدمی هست. تهش هم هیچی نیست جز یه ذهن درگیر. ولی خب نمیتونم بگم تو این کارو نکن. چون توی این سن آدم ناخواسته نیاز داره و درگیره. ولی خب تو این کارو نکن. با چیزای ذیگه خودتو سرگرم کن. کلاس برو هنر یاد بگیر 

2738