2726

بچه ها دخترم سه سالشه خیلی کم غذا بود،البته همش تو خونه بود نهایت هفته ای دوبار پارک میبردم خلاصه هر روز تحرک نداشت منم گفتم ببرمش مهد کودک اونجا هم دوست پیدا کنه اجتماعی بشه هم بازی کنه و تحرک داشته باشه،الان یه هفتس میره و خیلی خوب اشتها داره واسه غذا سرحال تر شده  ،همه هم میگن مشکل الان اینجاست که میخواد بره مهد لحظه جدا شدن از من گریه میکنه ولی وقتی خدافظی میکنم میرم به ثانیه نکشیده اروم میشه و قاطی بچه ها...

وقتی هم میرم دنبالش خیلی خوب با معلم و دوستاش خدافظی میکنه میگه فردا میبینمتون ،ولی لحظه جدا شدن میزنه گریه

من با تو و دخترام ،خوشبخت ترینم 

پسر منم ۲سال و هشت ماهشه دوست دارم مهد بفرستم ولی حرف نمیزنه

میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود:با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم 

تلفنی با مشاور صحبت کردم گفت اگه زودی ساکت میشه وابسته نیس بهونه گیره ،به گریه هاش توجه نکن بذارش و بگو بازیت که تموم شد میام دنبالت

مربی مهد هم خودش میگه بنا به تجربه میگم عادت میکنه، ولی دل خودم کباب میشه وقتی میبینم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسر منم ۲سال و هشت ماهشه دوست دارم مهد بفرستم ولی حرف نمیزنه

از دختر منم کوچولو تر تو مهد هست و حرف نمیزنه اما خیلی قشنگ میاد و میره 

2728

طبیعیه.

این اطمینان رو بهش بدید که بیرون منتظرش هستید تا بازیش تموم شه.بعد یکی دو هفته ازش اجازه بگیرید که برید خونه .

تو یک زنی…لباس خوب بپوش !برای خودت غذای خوب بپز !خودت را به صرف قهوه ای در یک خلوت دنج میهمان کن !برای خودت گاهی هدیه ای بخر !وقتی به خودت و روحت احترام می گذاری ..احساس سربلندی می کند..آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمی بری و اگر قرار است انتخاب کنی،کمتر به اشتباه اعتماد می کنی، یادت باشد ….برای یک زن عزت نفس غوغا میکند!
طبیعیه. این اطمینان رو بهش بدید که بیرون منتظرش هستید تا بازیش تموم شه.بعد یکی دو هفته ازش اجازه بگ ...

از دیروز دیگه نمیمونم اونجا قبلا قایم میشدم بدونم واقعا ساکت میشه یا نه،زودتر از بقیه مادرا هم میرم دنبالش که ناراحت نشه 

از دیروز دیگه نمیمونم اونجا قبلا قایم میشدم بدونم واقعا ساکت میشه یا نه،زودتر از بقیه مادرا هم میرم ...

بچه های من اولش بیقراری میکردن،بعد عادت کردن.

اما خودم حدودا تا ۱۰رو کامل همونجا بودم،بیرون مینشستم.

اگر یه مدت گذشت و عادت نکرد،مطمین بشید که اونجا چیزی اذیتش میکنه یا نه.ازش زیاد سوال بپرسید،راجب مربی ها و بچه ها.شاید چیزی اذیتش میکنه

تو یک زنی…لباس خوب بپوش !برای خودت غذای خوب بپز !خودت را به صرف قهوه ای در یک خلوت دنج میهمان کن !برای خودت گاهی هدیه ای بخر !وقتی به خودت و روحت احترام می گذاری ..احساس سربلندی می کند..آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمی بری و اگر قرار است انتخاب کنی،کمتر به اشتباه اعتماد می کنی، یادت باشد ….برای یک زن عزت نفس غوغا میکند!
بچه های من اولش بیقراری میکردن،بعد عادت کردن. اما خودم حدودا تا ۱۰رو کامل همونجا بودم،بیرون مینشستم ...

خیلی میپرسم اتفاقا خیلی از خاله های اونجا خوب میگه ،از مامانا سوال پرسیدم تحقیق کردم محیطشم عالیه وسایل بازیش زیاده خودشم خیلی دوست داره

خیلی میپرسم اتفاقا خیلی از خاله های اونجا خوب میگه ،از مامانا سوال پرسیدم تحقیق کردم محیطشم عالیه وس ...

خب پس موردی نداره.چند روز بگذره عادت میکنه.نگران نباشید

میگم چند ساعت میتونن از کودک 2 ساله نگهداری کنن؟؟ 

بستگی به مهد داره  ،مثلا مهدی که دخترم میره نوزاد هم داره تو یه بخش جاا که مادرش شاغله میگن از ۷صبح میاد تا ۶غروب

و یه بچه ۱۴ ماهه هست که ۱۲میاد تا ۵

2706