2737
2739

مثلا چله حشر برداشتم یا نماز جعفرطیار 

خواستگار میاد ولی معیارهای منو نداره

به دلم نیست 

چرا ؟ 

اگه دعام گرفته چرا اینجوری؟

کسی میدونه دلیلش؟

اگه امضام میخونی برای امام زمانت صلوات بفرست 🥰😍

صبر داشته باش 

اوایل میرفتی اینستاگرام متوجه میشدی چقدر زشتی. الان میای نی نی سایت، تازه میفهمی، اونايي که اینستاگرام هستن هم زشتن، چه برسه به خودت.😐 وقتی ببینم یکی اینجا با بی‌ادبی و گستاخی تبادل نظر میکنه برام مثه ی سگ میمونه که قلادش رو پاره کرده پس دوری میکنم ازش‌، نمیخام عصاب خوشگلم بهم بریزه بخاطر یه ادم بی ارزش🤷🏾‍♀️هرکه عیب دگران پیش تو آورد و شمرد، ‏بی گمان عیب تو پیش دگران خواهد برد...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نمیشه  خواستگار بیاد باید باهاش شوهر کنم خب این چه دعاییه

همینک میگی این چ دعاییه مطمعن باش اجابت نمیشه... چون اگ ایمان قلبی بهش داشتی خیلی زود اجابت میشد 

اوایل میرفتی اینستاگرام متوجه میشدی چقدر زشتی. الان میای نی نی سایت، تازه میفهمی، اونايي که اینستاگرام هستن هم زشتن، چه برسه به خودت.😐 وقتی ببینم یکی اینجا با بی‌ادبی و گستاخی تبادل نظر میکنه برام مثه ی سگ میمونه که قلادش رو پاره کرده پس دوری میکنم ازش‌، نمیخام عصاب خوشگلم بهم بریزه بخاطر یه ادم بی ارزش🤷🏾‍♀️هرکه عیب دگران پیش تو آورد و شمرد، ‏بی گمان عیب تو پیش دگران خواهد برد...!
2738
یکی میگفت نذر حضرت علی اکبر کرده  زود ازدواج کرده دعایی چیزی نذرش کن به نیتش بخون چله حدیث ک ...

عزیزم چله ححدیث کسا چنبار گرفتم نشد 

ولی تاحالا به حضرت علی اکبر توسل نکردم

اگه امضام میخونی برای امام زمانت صلوات بفرست 🥰😍