2370
2368

تاکسی و اسنپ تا چه ساعتی سوار میشید؟ 

من خیلی ترسو شدم به خصوص تاکسی

بد بودن کار سختی نیست،خوب بودنه که کار سختیه. خوب باشیم🥰.یادمون باشه شیطان،روان شناس خوبیه. برای اینکه کارهای زشتمونو توجیه کنه و  از کارهای خوب و خوب بودن دورمون کنه.قوی باشیم💪بهش نه بگیم. هرچیزی که دلمون میخواد و حال دلمونو خوب میکنه ممکنه خوب نباشه،😈 اون حال خوبه همون لحظه ظاهری و گذراس. خوب باشیم برای رضایت                           ❤️  خالقمون   ❤️ این دنیا خیلی کوتاهه حواسمونو جمع کنیم همه خوشیاش میگذره اصل کاری اونوره. 

۸

خدا جونم،من به معجزه تو اعتماد دارما:)❤️میشه همیشه نگاه قشنگت رو زندگیمون باشه 🥰میدونم که همیشه هوای این بنده حقیرت رو داری!🥲                                                                          
بچه ها میدونستین تنها کلینیکی که ضمانت ۱۰ ساله عدم بازگشت پلک رو میده و کارش به صورت تخصصی جراحی افتادگی پلک هست RMC هست . پیشنهاد میکنم برین پیششون عمل چشم گربه ای هم انجام میدن و کارشون کاملا حرفه ای و تخصصی هست . نه اینکه تحت نظر من برین اونجا ولی اینجا رو هم باجاهای دیگه مقایسه کنید و عاقلانه تصمیم بگیرید! 

شب تنهایی بیرون نرفتم

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊

هشت .نهایت ۹تاکسی تلفنی.فقط

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
..بسم الله الرحمن الرحیم..اَللَّـهُ لَا إِلَـٰهَ إِلَّا هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ ۚ لَا تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلَا نَوْمٌ ۚ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الْأَرْ‌ضِ ۗ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِندَهُ إِلَّا بِإِذْنِهِ ۚ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ ۖ وَلَا یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلَّا بِمَا شَاءَ ۚ وَسِعَ کُرْ‌سِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْ‌ضَ ۖ وَلَا یَئُودُهُ حِفْظُهُمَا ۚ وَهُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ﴿٢٥٥﴾ لَا إِکْرَ‌اهَ فِی الدِّینِ ۖ قَد تَّبَیَّنَ الرُّ‌شْدُ مِنَ الْغَیِّ ۚ فَمَن یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَیُؤْمِن بِاللَّـهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْ‌وَةِ الْوُثْقَىٰ لَا انفِصَامَ لَهَا ۗ وَاللَّـهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ ﴿٢٥٦﴾ اللَّـهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُوا یُخْرِ‌جُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّورِ ۖ وَالَّذِینَ کَفَرُ‌وا أَوْلِیَاؤُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِ‌جُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَى الظُّلُمَاتِ ۗ أُولَـٰئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ ۖ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ ﴿٢٥٧..توروخدابرای باردارشدن من ومادرای مثل من یکباربخونید
2372

تنها باشم قبل تاریکی هوا خونه ام. 

یه به ساعت به غروب خونه ام. 

عادت خونه ی پدریم هست. 

شب باشه بیرون تنها باشم خیلی استرس میگیرم... 

متاسفم،لطفا مراببخش،دوستت دارم،خدایا شکرت🙏

نمیرم اصلا قبل تاریکی هررجا باشم همون جا میمونم تا همسرم بیاد یا قبل تاریکی برمیگردم خونه 

بایه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.پیش خدا حوش بگذره پسر گلم مامان خیلی خیلی دوستت داره همیشه یادت بمونه
2373