2328
2298

چکارکردی؟

دختری امروزی باپوشش امروزی باعقایددهه ۵۰📿(البته اون خوباش)یه سیده💚 یه دختر زیبا وجذاب👌 یه دخترخوشتیپ وخوش پوش💅🧘‍♀️🏋‍♀️🏌‍♀️🚣‍♀️🚴‍♀️🚵‍♀️💃👸،یه دختری که ۲۱ سالشه ولی به اندازه یه خانم ۵۰ ساله تجربه داره،هرچندبی نقص نیست، یه دختری که ازاهالی مشهده،راستی یه کنکوری ام هست که دلش میخوادسهمی کوچک ازجامعه باشه وبتونه موفق باشه🤩،⛔انشالله خدا زن هایی که ساخته شدن برای اینکه پسرهاهیچوقت به ازدواج فکرنکنن وگناه کارباشن عین خودشون روازروی زمین برداره

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2051

اصلا باهاش ازدواج نمیکنم ک بخوام طلاق بگیرم

از باغ وحش فرار کرده ایشون ؟

__مو که سی تو زنُم وصله و جونُم تو سی کی زنی که مو ندونُم...؟// کِـی به انداختن ِ سنگ پیاپی در آب ، ماه را میشود از حافظه ی آب گرفت ؟! 🌵// همیشه عشق باشد همیشه برکت ^_^ // درخواست دوستی نمیپذیرم حرفی سخنی هست توی این لینک بهم بگید🤍https://abzarek.ir/service-p/msg/752234

میرم پزشکی قانونی 

مامانِ کارِن و هاکان ❤دوست نی نی سایتی وقتی تاپیک میزنم وسوالی مطرح میکنم نیازی به جواب ن اره باشه نمیدونم ندارم ممنون میشم تو تاپیک من از این نظرات نذاری   وقتی کسی عکس ان تی میذاره تعین جنسیت نگین یا دختره یا پسر دکترنفهمید ما ازکجابفهمیم باورکنین خیلی خز شده  اگه نظری دادم که ناراحت شدی معذرت میخوام🌹ولی اگه مثل پیرزنا شروع کردی به نفرین و حلال نمیکنم و... برام مهم نیست حرفات  

میرم پزشک قانونی

دادگاهیش میکنم

بنا به طلاق هم باشه،تا قرون آخر مهرمو ازش میگیرم

‏        «ما فاتَكَ لم يُخلق لكَوما   خُلِقَ لكَ لن يفوتكَ!»                  آنچه را از دست دادی برای تو آفریده نشده و آنچه برای تو آفریده شده است را هرگز از دست نخواهی داد.‌‌‌.                                                                                         هوچی گری  اولین دستاویز کسایی هست که دلیلی منطقی برای رفتار و حرکاتشون ندارند !                                            🖤 ۱:۲۰ 🖤 فراموش نخواهیم کرد..
نزاشتم کسی بفهمه ترسیدم خون و خونریزی و دعوا بشه

اسکل میگم چکارکردی که اینکاروکرد

دختری امروزی باپوشش امروزی باعقایددهه ۵۰📿(البته اون خوباش)یه سیده💚 یه دختر زیبا وجذاب👌 یه دخترخوشتیپ وخوش پوش💅🧘‍♀️🏋‍♀️🏌‍♀️🚣‍♀️🚴‍♀️🚵‍♀️💃👸،یه دختری که ۲۱ سالشه ولی به اندازه یه خانم ۵۰ ساله تجربه داره،هرچندبی نقص نیست، یه دختری که ازاهالی مشهده،راستی یه کنکوری ام هست که دلش میخوادسهمی کوچک ازجامعه باشه وبتونه موفق باشه🤩،⛔انشالله خدا زن هایی که ساخته شدن برای اینکه پسرهاهیچوقت به ازدواج فکرنکنن وگناه کارباشن عین خودشون روازروی زمین برداره