2410
2553
عنوان

]چقدر به خودتون می رسید؟ روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه...

| مشاهده متن کامل بحث + 1161924 بازدید | 8784 پست
من فکر نمیکنم AHA سفت کنه تا اونجا که من میدونم کار اصلیش لایه برداری ملایم و روشن کردن پوسته. اگه پوستت مشکلی نداره الکی AHA نزن بعید میدونم مواد لیفت داشته باشه! پریناز جان شما اینو جایی دیدی؟
Ariates جان شما ضدچروک گیاهی لیراک رو بزن
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
Ariates جان شما چند سالته؟ پالپ ویتامینه کدلی از 30 سال به بعد میشه استفاده کرد
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم منم اطلاعات خیلی زیادی ندارم تو کاتالوگشون دیدم هم لیراک رو هم کدلی رو. من خودم چون پوستم چربه میخوام فلوئید پالپ ویتامینه کدلی رو بگیرم میترسم با کرم جوش بزنم. ولی هر دوی این محصولات رو برنز جان که اطلاعات زیادی تو این زمینه ها داره تو تاپیک مراقبت از پوست به بچه ها پیشنهاد داده. من فقط میدونم چون ما سنمون کمه از الان نباید محصولات قوی بگیریم اینا ویتامین رسان و شاداب کننده و جلوگیری کننده ان. میتونی از داروخانه ها کاتالوگشون رو بگیری و خودتم ببینیشون. مشاور هم دارن معمولا تو داروخانه ها ولی هرچی گفتن فکر نکن درسته. من یه بار جوگیر شدم هرچی گفت خریدم ولی بعدش پشیمون شدم. ازشون بخواه راهنماییت کنن بعدش بیا خونه درکمال آرامش فکراتو بکن و تحقیقاتو بکن و تصمیم بگیر. من فعلا قیکت ندارم ولی میپرسم میام میگم
یه سرچ تو نت هم بزنی میاره برات.
کرم یا لوسیون ویتامین C هم بسیار توصیه میشه از 30 سالگی. ولی چون احتمال جوش زدن هست و منم صورتم جوش میزنه میترسم استفاده کنم. شما اگه جوش نمیزنی استفاده کن خوبه.
خانومی ولی در کنار این کرما بیشتر سعی کن با تغذیه به خودت برسی. شیر موز-عسل-بادوم-پسته-فندق-آب فراوان- میوه مخصوصا کیوی حتما هر روز بخور چون سرشار از ویتامین C است
2720
deniz جون ممنون از راهنمائیهات ـ من هم پوستم چربه و زود جوش میزنه ( مختلط هم یه جورایی هست ) برای خرید مرطوب کننده یا آبرسان نمی دونم باید چیکار کنم ؟! "فلوئید پالپ ویتامینه کدلی " هم که معرفی کردی به نظرت جای ضدچروک رو میگیره ؟

البته با تغذیهء مناسب موافقم ـ شدیدا موافقم ـ وقتی میوه و سبزیجات رو به 5 وعده در روز میرسونم پوستم خیلی خوب میشه و رضایتم بالا میره
با حقیقت باید زیست. امّا، واقعیت را ـ تنها ـ باید دانست.
2714
گلی جان فکر نمیکنم سفت کننده های سینه تاثیر چندانی داشته باشن دوست من یه مدت دنبالش بود و استفاده میکرد ولی آخرش گفت همش الکیه!
مرضیه جان ویتامینه کدلی هم ویتامینه است و هم ضدچروکه و روند پیری رو به تاخیر میندازه لیفت هم میکنه.
مرضیه جان فکر کنم همون ویتامینه کدلی کار آبرسان رو هم بکنه کرم دیگه ای لازم نیست. کاتالوگشو بخون حتما تو هم خوشت میاد. عصاره انگور داره و حس خوبی به آدم میده
گلی جان کیو وی هم خوبه با خیال راحت استفاده کن بعدا اگه خواستی عوضش کن
2706