2733
2734
عنوان

]چقدر به خودتون می رسید؟ روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه...

| مشاهده متن کامل بحث + 1162570 بازدید | 8784 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تک سوار عزیزم من الان شش روزه زدم عزیزم نمی دونم تو چطور می زنی ؟ من فقط به اندازه یک نخود کف دستم می ریزم و بعد تو صورتم پخش می کنم روزهای اول هر شب زدم اما این دو شب آخر یک شب در میون پوسته ریزی فقط دور لبم داشتم و روی جای 3 تا جوشی که بعد از استفاده از کرم موبر سینره ایجاد شد . تو حموم خیلی نرم و آهسته سفیدآب زدم و پوسته ریزی در اطراف پیشونی و گونه هام رو حس کردم در ظاهر خیلی صورتم بهتر شده من معمولا ساعت 11 -12 که سرکارم پوستم خسته و کدر میشه اما دو روزه که صورتم بعد از مدتها سرحال و شفافه
من هم سوزش داشتم بخصوص دور لبها و اطراف پره بینی بخصوص وقتی که صورتم رو می شستم و یا کرم آبرسام می زدم سوزش کمی که بعد از چند دقیقه رفع میشه اما الان به این قسمت ها نمی زنم و اوضاع سوزشم بهتره

راستی من پوستم خشکه و بدون جوش شرایط پوست تو رو نمی دونم
2731
نمی دونم کدومتون دنبال راه حلی بودید برای ضخیم تر شدن پوست نازکتون شاید آرامش جان یا مهربان عزیز خلاصه اینکه من کلی مقاله خارجی رو راجع به قرص ایمدین سرچ کردم در همه اونها یکی از فوائد این قرص رو همین کار می دونستن و نوشته بودند کمک بزرگی به این مشکل می کنه

نمی دونم تو خونه تا بحال آکواریوم داشتین و غذای کمکی به ماهیتون دادید .من که داشتم و هر بار قرص ایمدین رو استفاده کردم همون بو رو میده .بوی غذای ماهی رو .
فدی جون ایمدین از جلبکهای دریایه و من به مدت یکسال خوردم و تغییری ندیدم از دکتر که پرسیدم میگه به مرور در سالهاااااااااااای اینده از چروکت جلو گیری میکنه یعنی الان اگه بخوری به درد سالهای اینده میخورهو نمیدونم والله. به هرحال بعد از یکسال دیگه نخوردم من روزی یکی میخوردم و مامانم روزی 2 تا جفتمونم چیزی ازش ندیدیم.
سلام
به همه

چه فعال بودید...

فدی جون من سوالم رو مطرح کردم ببیم باریک بین جواب می ده...ممنون

ایمیدین رو می گن بعد ها جواب می ده ... نمیدونم چقدر موثره...

من دیروز بخور دادم اسکراب زدم و ماسک خیار و گلاب گذاشتم خیلی خوب بود...

بچه ها می گن هفته ای دوبار ماسک بذارید
یعنی از مجموع ماسک ها فقط دوبار در هفته می تونیم بذاریم یا هر ماسک رو؟؟؟!!!
2738
سلااااااااام
من دیشب قبل از ضدلک ماسک عسل و دارچین گذاشتم...........صبح بعد از اینکه صورتمو شستم ماسک ماست و باقالی زدم و بعدش مرطوب کننده زدم......واااااااااااااااای اینقدر صورتم صاف شده که نگو

فکر کنین هر روز بخوام اینکارو بکنم چی مییییییییی شه
سلام خانم گلا

فدی جون کلی ذوق کردم که واسه من درباره دور چشم الارو پرسیدی مرسی عزیزم

نیکی جون راستش این ضدآفتابا فقط برای این اینجا گذاشته شدن چون فیزیکال هستن. در واقع درموردشون هیچ اطلاعات خاصی ندارم
کاش اگه بچه ها استفادشون کردن بیان بگن
http://drfakhar.com/product/704/%D9%85%D8%B1%D8%B7%D9%88%D8%A8%20%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87%20%D8%A2%DA%A9%D9%86%D9%88%D8%B1%D9%85%20%D9%BE%D9%84%D9%86%D8%AA%20%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85/
دوست جونیا اینو خریدم
حسش خوبه
آلوئه داره
چای سبز داره
و اصلا چرب یا حتی برقی نیست
خدا کنه در طولانی مدت هم خوب باشه
سلام خواهش میکنم جواب منو بدید... خواهش میکنم... خواهش میکنم فدی جون... آوا جون... فرشته خانم و غیره.

خسته شدم از این منافذ باز روی صورتم. تا امروز که این لینک رو پیدا کردم. کرم لایه بردار و تنگ کننده منافذ باز سبو اسپسیفیک ایوروشه...
http://www.zibarou.com/YVES_ROCHER_ZERO_DEFECT_ANITI_IMPERFECTION_CONCENTRATE.html
نظرتون روبگید
شخصیتم را با برخوردم اشتباه نگیر.
شخصیتم آن چیزیست که هستم و برخوردم بستگی به آن چیزی دارد که تو هستی!!
2706