2703
2553
عنوان

]چقدر به خودتون می رسید؟ روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه...

| مشاهده متن کامل بحث + 1161926 بازدید | 8784 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
منم برای اینکه کپک نزنم هر از گاهی حموم می رم ههههههههههههههههههههه
بابا ای ول من که وقت سر خاروندن هم ندارم
روح پدرم شاد که استاد مرا گفت / فرزند مرا عشق بیاموز و دگر هیچ
2714
برای عشق عزیز: من کارمندم و یک دختر 14 ماهه شیطون هم دارم
برای سلاله عزیز: چون به بند بسیار حساسیت داشتم و جوش میزدم (در کل پوست حساسی دارم) از شمع صورت استفاده کردم و بلافاصله بعد از اون لوسیون بعد از اصلاح که به پوستم بسیار سازگارتر بود، ولی در حال حاضر صورتم رو تیغ می زنم، البته قبلش از صابون یا لوسیون اصلاح به صورتم می زنم که آسیبی نبینه، چون موهای صورتم نازکند رویش دوبارش بد نمی شه ولی اگه موهای صورتتون ضخیمه اینکار رو نکنید. در ضمن باید بسیار ماهر باشید تا خدایی نکرده به پوست صورتتون آسیبی نرسه. دستهامو با اپیلیدی، زیر بغل رو گاهی موم و گاهی اپیلیدی و بقیه بدن رو موم می زنم.
برای ستایش عزیز: نه عزیزم در من تشدید نمی کنه، ممکنه دلیل دیگه ای داشته باشه یا پوست شما به این چیز خاص حساسیت داشته باشه

فریال گلم: به شخصه شامپو و سرم ایو روشه رو امتحان کردم که ریزش موهام رو متوقف کرد ولی کار خاص دیگه ای واسم انجام نداد
ولی شامپو و سرم ضد ریزش با نام تجاری ویگورانس(یانسی) که با بسته بندی بنفش در بازار موجوده معجزه کرد. کنار پیشونیم در هر دو طرف نسبتا خالی بود، الان بعد از یک سال و نیم میتونم دو تا گیس گنده با موهاش درست کنم!

نور عزیزم: منو حسابی خندوندی،کاش پیشت بودم و از تموم این جوشونده ها و خوردنی ها به زور میدادم بخوری...

سمیرا خانوم خوش مشرب و دوست داشتنی: وبلاگتون رو دیدم، اگه من به خودم می رسم شما هم واسه گلهاتون کاری رو کردید که من نکردم...
اونها باید به خاطر داشتن مامانی به این گلی افتخار کنند.
پیامی رو هم که موقع بستن وبلاگ می نویسه خیلی دوست دارم
امیدوارم خدا هیچ وقت بهم دو قلو نده چون مطمئنا اون موقع تاپیکی با این عنوان خواهم گذاشت: هر روز چند تا از موهای سر خودتون رو می کنید؟؟؟!!!!

2706