موضوع بحث

]چقدر به خودتون می رسید؟ روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه...

| مشاهده متن کامل بحث + 973240 بازدید | 8749 پست
1395/08/26
|
12:18
گل رز جون از نوتریسرات دوکری استفاده کن شامپوی خوبیه یا محصولات glisشوارتسکف
بعد از حموم هم سرم مو استفاده کن که آنتی فیز هستند سینره هم داره اما من ویگورنس و کریستال و فیتو استفاده می کنم

تخفیف 30 هزار تومانی دیجی کالا برای کاربران نی نی سایت

تاریخ اعتبار تا 20 آبان 96

فرصت طلایی برای کاربران نی نی سایت. برای دریافت کد تخفیف از دیجی کالا اینجا را کلیک کنید

nutricerat ducray شامپوی خیلی خوبیه ماسک و سرم مو هم داره فرانسویه یه سرچ کنی پیدا می کنی

شامپو روغن خز کلوران هم خیلی خوبه

من 2 روزه آبرسان اوریاژ می زنم راضیم قیمتش هم 19000
قبلا هم آبرسان ایوروشه و لیراک داشتم اونها هم خیلی خوب بودند عزیزم
فاطی جان من دیروز رفتم کرم دست بگیرم دکتر داروخونه کرم الارو رو بهم داد و کلی اطلاعات در مورد کرم چشم الارو هم به من داد . آخه دفعه قبل فقط چون دکتر تو نسخه ام نوشته بود الارو رو گرفتم و اطلاعاتی در موردش نداشتم .

کرم دور چشم الارو 2 تاست
1- کرم دور چشم ضد چروک با خاصیت لیفتینگ قرمز رنگه تو کاتالوگش نوشته 74% پیشرفت و بهبودی در علائم چین های ظریف در طی 4 هفته و 60% افزایشقوام و الاستیته پوست در طی 4 هفته مناسب سنین 30 به بالا

2-کرم دور چشم ضد چرو ک با خاصیت ضد تیرگی قوی
76% پیشرفت و بهبودی در علائم چین های ظریف در طی 8 هفته و 65% کاهش تیرگی دور چشم در طی 16 هفته مناسب سنین بالای 25 سال
سلام فدی جون خوبی پوستت خوب شد؟
عزیزم من الان یه هفتست از پماد تر تینوئین میزنم کمی میسوزه کمی هم پوس پوست شده ولی تغییرات اساسی پیش نیومده
فدی جون چقدر دیگه باید بزنم تا تغییراتشو ببینم؟
برا پوست خودت چطور بوده؟
میشه یه ضد افتاب بهم معرفی کننی
ضدافتاب مای خوبه ؟
یه صلوات برام بفرس دلم میخواد این ماه حاجت روا بشم خدایا معجزه میخوام معجزه ای در حد خدا بودنت
سلام بچه ها من از خونه خواهرم ?ست میذارم
گل رز جون میشه بگی طرز استفاده از ا اچ ا فل.وکسیا بهت چی گفتن؟ منظورم اینه که پوسستون چربه؟ واینکه چه تاثیراتی روی پوستتون داشت خانومم؟ و اینکه دور چشم هم میزدید؟
و اینکه احتمالا جوشهات هم خوب شدن با این؟
تک سوار عزیزم من الان شش روزه زدم عزیزم نمی دونم تو چطور می زنی ؟ من فقط به اندازه یک نخود کف دستم می ریزم و بعد تو صورتم پخش می کنم روزهای اول هر شب زدم اما این دو شب آخر یک شب در میون پوسته ریزی فقط دور لبم داشتم و روی جای 3 تا جوشی که بعد از استفاده از کرم موبر سینره ایجاد شد . تو حموم خیلی نرم و آهسته سفیدآب زدم و پوسته ریزی در اطراف پیشونی و گونه هام رو حس کردم در ظاهر خیلی صورتم بهتر شده من معمولا ساعت 11 -12 که سرکارم پوستم خسته و کدر میشه اما دو روزه که صورتم بعد از مدتها سرحال و شفافه
من هم سوزش داشتم بخصوص دور لبها و اطراف پره بینی بخصوص وقتی که صورتم رو می شستم و یا کرم آبرسام می زدم سوزش کمی که بعد از چند دقیقه رفع میشه اما الان به این قسمت ها نمی زنم و اوضاع سوزشم بهتره

راستی من پوستم خشکه و بدون جوش شرایط پوست تو رو نمی دونم