موضوع بحث

]چقدر به خودتون می رسید؟ روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه...

| مشاهده متن کامل بحث + 973378 بازدید | 8749 پست
1395/08/26
|
12:18
من فکر نمیکنم AHA سفت کنه تا اونجا که من میدونم کار اصلیش لایه برداری ملایم و روشن کردن پوسته. اگه پوستت مشکلی نداره الکی AHA نزن بعید میدونم مواد لیفت داشته باشه! پریناز جان شما اینو جایی دیدی؟
Ariates جان شما ضدچروک گیاهی لیراک رو بزن

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
Ariates جان شما چند سالته؟ پالپ ویتامینه کدلی از 30 سال به بعد میشه استفاده کرد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
عزیزم منم اطلاعات خیلی زیادی ندارم تو کاتالوگشون دیدم هم لیراک رو هم کدلی رو. من خودم چون پوستم چربه میخوام فلوئید پالپ ویتامینه کدلی رو بگیرم میترسم با کرم جوش بزنم. ولی هر دوی این محصولات رو برنز جان که اطلاعات زیادی تو این زمینه ها داره تو تاپیک مراقبت از پوست به بچه ها پیشنهاد داده. من فقط میدونم چون ما سنمون کمه از الان نباید محصولات قوی بگیریم اینا ویتامین رسان و شاداب کننده و جلوگیری کننده ان. میتونی از داروخانه ها کاتالوگشون رو بگیری و خودتم ببینیشون. مشاور هم دارن معمولا تو داروخانه ها ولی هرچی گفتن فکر نکن درسته. من یه بار جوگیر شدم هرچی گفت خریدم ولی بعدش پشیمون شدم. ازشون بخواه راهنماییت کنن بعدش بیا خونه درکمال آرامش فکراتو بکن و تحقیقاتو بکن و تصمیم بگیر. من فعلا قیکت ندارم ولی میپرسم میام میگم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تخفیف 30 هزار تومانی دیجی کالا برای کاربران نی نی سایت

تاریخ اعتبار تا 20 آبان 96

فرصت طلایی برای کاربران نی نی سایت. برای دریافت کد تخفیف از دیجی کالا اینجا را کلیک کنید

یه سرچ تو نت هم بزنی میاره برات.
کرم یا لوسیون ویتامین C هم بسیار توصیه میشه از 30 سالگی. ولی چون احتمال جوش زدن هست و منم صورتم جوش میزنه میترسم استفاده کنم. شما اگه جوش نمیزنی استفاده کن خوبه.
خانومی ولی در کنار این کرما بیشتر سعی کن با تغذیه به خودت برسی. شیر موز-عسل-بادوم-پسته-فندق-آب فراوان- میوه مخصوصا کیوی حتما هر روز بخور چون سرشار از ویتامین C است

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آب پرتقال بخور- آب

1
5
10
15
20
25
30
35
40
deniz جون ممنون از راهنمائیهات ـ من هم پوستم چربه و زود جوش میزنه ( مختلط هم یه جورایی هست ) برای خرید مرطوب کننده یا آبرسان نمی دونم باید چیکار کنم ؟! "فلوئید پالپ ویتامینه کدلی " هم که معرفی کردی به نظرت جای ضدچروک رو میگیره ؟

البته با تغذیهء مناسب موافقم ـ شدیدا موافقم ـ وقتی میوه و سبزیجات رو به 5 وعده در روز میرسونم پوستم خیلی خوب میشه و رضایتم بالا میره
با حقیقت باید زیست. امّا، واقعیت را ـ تنها ـ باید دانست.
گلی جان فکر نمیکنم سفت کننده های سینه تاثیر چندانی داشته باشن دوست من یه مدت دنبالش بود و استفاده میکرد ولی آخرش گفت همش الکیه!

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرضیه جان ویتامینه کدلی هم ویتامینه است و هم ضدچروکه و روند پیری رو به تاخیر میندازه لیفت هم میکنه.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرضیه جان فکر کنم همون ویتامینه کدلی کار آبرسان رو هم بکنه کرم دیگه ای لازم نیست. کاتالوگشو بخون حتما تو هم خوشت میاد. عصاره انگور داره و حس خوبی به آدم میده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گلی جان کیو وی هم خوبه با خیال راحت استفاده کن بعدا اگه خواستی عوضش کن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خواهش میکنم مرضیه جون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سعیده جان مبارکه ماسک موت. اسمش چیه؟
توی حموم بعد اینکه موهاتو شستی تموم شد یه مقدار از ماسک رو بزن به موهات با فاصله چند سانتی از ریشه! بعد 10-15 دقیقه با آب بشور

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرسی deniz جون. ماسک ترمیم کننده مای هستش عزیزم . یه قسمت از روی موهام خیلی وز شده. واسه این گرفتم.مرسی که راهنماییم کردی.
من واسه پاک کردن آرایش مشکل دارم! عروسی تا عروسی آرایش میکنم فقط ، که اونم پدرم در میاد تا پاکشون کنم . دوسه دور شیر پاکن واسه دور چشمام و دستمال کاغذی میکشم و دوباره با ژل شست و شوی صورت میشورم! تا پاک شه . مثل الان ، که دیگه زیر چشم داشت میسوخت . اونایی که زیاد آرایش میکنید ، چیکار میکنید که پوستتون خراب نشه؟!
سلام با اجازه

یک افر و تخفیف عالی 3 محصول صورت گارنیر در یک پک زیبا با ارسال رایگان 45000 تومان

کرم دور چشم رولان گارنیر

مرطوب کننده و روشن کننده روزانه با عصاره لیمو گارنیر

شستشو دهنده و روشن کننده صورت با عصاره لیمو

انواع عطر 35000 تومان

پالت رژ لب 12 رنگ 32000 تومان

موچین چراغدار 5500 تومان

http://6061.mihanblog.com

اینم لینک تاپیک http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=370805