2737
2739
عنوان

مامانا توروخدا بیاین

77 بازدید | 12 پست

پسرم تب میگنه بی دلیل علایم دیگه ای نداره فقط تبه.دیروز دو بشقاب ماکارونی خورد بعد اونم یه موز از اون موقع اینجوری شد. اشتها نداره اصلا و دچار یبوست شده.سه سالشه. دکتر برا ۶ وقت داده اما تا اون موقع میمیرم یعنی ویروسیه یا رودل

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

موز و ماکارانی باهم😑اصلا نمیسازه که

تیکر یکسالگی پرنسس مامان💜دخترم روشنی نور دوچشمان منی ❤❤بهترین هدیه از جانب یزدان منی ❤❤نمیرود از سرم نگاه زیبای تو ❤❤ تو بهترین هدیه دنیای منی ❤❤ عشق مامان مامان عاشقته ❤❤من یک مادرم هیچ کس مرامجبور به مادری نکرد من به اختیار مادر شدم تا بدانم معنی بی خوابی های شبانه را تا بیاموزم پنهان کردن درد را پشت همه حجم سکوتی,که گاه از خودگذشتگی نامیده میشودتا بدانم حجم یک لبخند کودکانه ات می تواند معجزه زندگی دوباره ام باشدمن نه بهشت میخواهم نه اسمان و نه زمین بهشت من زمین من و زندگیم نفس های ارام کودکی توست که در اغوشم رویای پروانه ارزوهایت رامیبینیمن مادرم ,همانی که خالقم ذره ای از عظمتش را به من بخشید تا تجربه کنم حس بزرگی و لامتناهی شدنش را من هیچ نمی خواهم هیچ هیچ روزی به من تعلق نداردهمه روزها ساعت هاو ثانیه های من تویی ومن دست کودکیت را میگیرم تا به فردای انسانیت برسانم که این رسالت من است بر تو وهیچ منتی از من بر تو وارد نیست که من با اختیار به عشق تو را به این دنیا خوانده ام…

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موز و ماکارانی باهم😑اصلا نمیسازه که

پس تب از چیه؟

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2728
موز و ماکارانی یبوست میارن خب 

تبش از اونه؟

نه نترس یه ویروسه .چون تا دوسه روز پیش هم خودم هم دخترم هم بچه های خواهرم تب شدید همراه سرفه و سرما خوردگی و سردرد داشتیم خداروشکر الان بهتر شدیم .خیلی ها تو فامیلمون این مدت اینجوری شدن .کلا فصل بهار آدم دو هوا میشه

دختر منم 3 سالشه 2 ماه پیش ی شب الکی تب کرد هیچ علائم دیگه ای هم نداشت تبشم سخت پایین میومد فرداش بردم دکتر متخصص کودکان ازش آزمایش خون و ادرار گرفتن گفتن مشکلی نداره و تبش ویروسیه. هیچ دارویی هم نداد گفت اگه تا 3 روز تبش قطع نشد بستریش کن. انقد گریه کردم. فرداش بردم ی دکتر دیگه متخصص کودکان گفت هیچ نیازی به بستری نیست دارو داد تب دخترم روز چهارم کلا قطع شد خداروشکر

خدایا شکرت...از چه روزهایی گذر کردم و تو همیشه حواست به من بود❤️
پس تب از چیه؟

یبوستش بخاطر غذایی که خورده تبشم بخاطر فصله فصل بهار دوهواست یهو گرم میشه یهو سرد طبیعیه تقریبا نگران نباش

تیکر یکسالگی پرنسس مامان💜دخترم روشنی نور دوچشمان منی ❤❤بهترین هدیه از جانب یزدان منی ❤❤نمیرود از سرم نگاه زیبای تو ❤❤ تو بهترین هدیه دنیای منی ❤❤ عشق مامان مامان عاشقته ❤❤من یک مادرم هیچ کس مرامجبور به مادری نکرد من به اختیار مادر شدم تا بدانم معنی بی خوابی های شبانه را تا بیاموزم پنهان کردن درد را پشت همه حجم سکوتی,که گاه از خودگذشتگی نامیده میشودتا بدانم حجم یک لبخند کودکانه ات می تواند معجزه زندگی دوباره ام باشدمن نه بهشت میخواهم نه اسمان و نه زمین بهشت من زمین من و زندگیم نفس های ارام کودکی توست که در اغوشم رویای پروانه ارزوهایت رامیبینیمن مادرم ,همانی که خالقم ذره ای از عظمتش را به من بخشید تا تجربه کنم حس بزرگی و لامتناهی شدنش را من هیچ نمی خواهم هیچ هیچ روزی به من تعلق نداردهمه روزها ساعت هاو ثانیه های من تویی ومن دست کودکیت را میگیرم تا به فردای انسانیت برسانم که این رسالت من است بر تو وهیچ منتی از من بر تو وارد نیست که من با اختیار به عشق تو را به این دنیا خوانده ام…
2738
نه نترس یه ویروسه .چون تا دوسه روز پیش هم خودم هم دخترم هم بچه های خواهرم تب شدید همراه سرفه و سرما ...

این اصلا سرفه یا چیز دیگه نداره تبه.از خونه ام بیرون نرفته

موز و ماکارانی یبوست میارن خب 

تب ک نه سزدش شذه لابد دخترمنم تا برذم بیرون ی باد وحشتناک زد الان سرماخورده

تیکر تولد یکسالگی هانیه ساداتمه💚🎀برا سلامتیش ی صلوات بفرسین💚🎀
این اصلا سرفه یا چیز دیگه نداره تبه.از خونه ام بیرون نرفته

خب بعد تب سرفه و بقیه میاد .ما اونجوری بودیم .خب ما هم بیشتر اوقات خونه ایم .ولی بلاخره از یه چیزی میکروب رفته تو بدنش ک تب کرده

خب بعد تب سرفه و بقیه میاد .ما اونجوری بودیم .خب ما هم بیشتر اوقات خونه ایم .ولی بلاخره از یه چیزی م ...

ممنون الان‌۲۴؟ساعته تب میکنه اما از سرفه یا چیزی دیگه ای خبری نیس

یبوستش بخاطر غذایی که خورده تبشم بخاطر فصله فصل بهار دوهواست یهو گرم میشه یهو سرد طبیعیه تقریبا نگرا ...

ممنون عزیزم