2726
عنوان

توروخدا یه راهکار بدین

135 بازدید | 8 پست

که من زودتر پریود بشم...

اصلا امکانش هست زودتر از موعد پریود بشم؟

روال پریود من اول ماه همون دوم الی سوم هر ماهه

حالا اول برج سه میخوایم بریم مسافرت من میخوام زودتر دی بشم و تموم بشه خیالم راحت بشه آیا امکانش هست؟

با سندروم دیس گرافی دست و پنجه نرم میکنم سعی میکنم درست بنویسم اگه غلط املایی دیدین ممنون میشم بهم بگین⁦❤️⁩

هفته دیگه قرص جلوگیری بخورم چنتا بعد قطع کنم که به خونریزی بیوفتم امکانش هست همون بشه پریودم....؟

با سندروم دیس گرافی دست و پنجه نرم میکنم سعی میکنم درست بنویسم اگه غلط املایی دیدین ممنون میشم بهم بگین⁦❤️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هرموقع پیامم و دیدی لطفا جواب بده کار واجبت دارم تو تاپیکم بودی ی سوال دارم 💋

سلام جونم بگو کارتو...

سلام گلم شما تو تاپیک گفتین که پیش نادر میثاق عمل کردین گلم راضی هستی چقد وزن و سایز کم کردی ؟

سلام عزیزم آره من پارسال اخرای تیر رفتم عمل کردم ابدو و ساکشن و تزریق بغل پا برای فرم ساعت شنی

خیلی راضی هستم عمل سختی بود ولی دکترم کارش خیلی خوب بود بخیه های ظریفی زده خط برش رو خیلی پایین در آورده اصلا تو دید نیست نافم خیلی قشنگ شده 

من پوست شکم خیلی افتاده ای داشتم خیلی آویزون بود....

اینم بگم من یک سال قبل عملم رفته بودم پیش نادر که یه جورایی منو از مطبش بیرون کرد خخخ

چون تازه زایمان کرده بودم هم بچه شیر مبدادم هم وزنم خیلی بالا بود گفت برو حداقل ده کیلو کم کن بعد بیا من برات وقت عمل میذارم...

منم رفتم رژیم گرفتم دیدم دارم خوب وزن کم میکنم نرفتم پیشش تا یک سال بعد که همین پارسال بود 

من قدم ۱۸۰ هست اون موقع وزنم ۹۶ بود رفتم پیشش که قبولم نکرد...

پارسال وزنم حدودا ۷۸ بود رفتم برا عمل 

هزینه عملم پارسال با هزینه بیمارستان و دارو و آزمایش و گن حدودا ۶۴ ،۶۵ تومنی در اومد....

اینم بگم من استعداد چاقی خیلی زیادی دارم الان بعد یک سال یه کوچولو دوباره وزنم رفته بالا چهار کیلو بیشتر شدم ولی اصلا کمر باریکم تغییری نکرده و شکمم تخت و قشنگ مونده به طرز عجیبی از پاهام و باسنم و بازوهام چاق شدم😄