2410
2553
سلام من شیردوش برقی میخواستم.درحدنو مارک مدلا یا اونت یا فیلیپس
اسبها،درشکه راکشیده اند...ولی انعام را درشکه چی گرفته است.به چشمان اسب چشم بند زده و بر دهانش پوزبند،تا کم ببیند و دم نزند....چه آشناست! زندگی درشکه چی و اسبهایش.....!!!
فیلیپس رو خواهرم گرفت ۵۸۰,ولی بنظرم اگه تو جاهایی که کلی میفروشن مثل بازار بزرگ تهران ارزونتر پیدا میکنی ولی دسته دوم نگیر,
من جهانم رو به لبخند تو مدیوووونننننمممممم😆😆😆

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
عزیزم قیمت این شیردوش ها همه جا یکیه چون شرکتی هست.من مدلا دارم و فک کنم همسرم‌ششصد تومن خرید واسم.ولی فقط چهار پنج بار ازش استفاده کردم اونم روزای اول.الان که سه ماهمه همینجور یه گوشه گذاشتم.اگه واسه روزای اولت میخای از کسی که تو اشناهات داره قرض بگیر.من کسی نداشت دور و اطرافم
خداوندا کاری کن دانسته یا ندانسته چیزی را که میشکنم دل کسی نباشد...
اونت هم همسر من رفت بخره هم داروخونه هم تو بهار گفته بودن جدیدا چنتاش مرجوع شده مثل اینکه مشکل داشته.گفته بودم مدلا بردار از همشون بهتره.وگرنه من تموم وسایل بهداشتی پسرم اونت بود.راستی دوستم اونت همون فیلیپسه
خداوندا کاری کن دانسته یا ندانسته چیزی را که میشکنم دل کسی نباشد...
2714

سلام

من یه پسر سه ماهه دارم

منم با شیر خشک کمکی شروع کردم و آلن دیگه سینه امو نمیگیره

با شیر دوش دستی قبلا میدوشیدم خوب بود اما الن اصلا دیگه با شیر دوش شیر زیادی نمیتونم بگیرم

به نظرتون با شیر دوش برقی میتونم کامل به پسرم شیر بدم ؟

2706