2297

سه سالشه از دیروز یکم تب داره نه جایی رفته نه چیزی.دیروز فقط ماکارونی دو وعده زیاد خورده مامانم میگه رودل کرده ولی میترسم ویروسی چیزی باشه.پدرش ظهر بیاد میبرم دکتر

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

ویروسه

دختر منم گرفت

اولش هیچ علائمی به جز تب نداشت

نگران نباش فعلا با استا یا بروفن تبشو بیار پایین

mhfسابق ام که مجبور شدم کاربری جدید بزنم. میشه برای حاجت دلم ی صلوات بفرستید؟ ممنون دوستای خوبم.
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

2306

عزیزم این احتمال زیاد تب ویروسی هست

تا ۴ الی ۵ روز تب داره بعد از قطع شدن تبش بدنش بصورت دونه های ریز میریزه بیرون که نترس چیزی نیست

بعد از ۳ روزم دونه ها خوب میشه

نگران نباش

خنکی و استامینفن بهش بده

پسر من ۱۰  ماهه هست چند هفته پیش بدون علت یه شب تب کرد آستامینوفن دادم اومد پایین تبش الان هم متوجه نشدم چرا تب کرده بود شکر خدا مریض هم نبود فقط می کرد 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه .باردار نیستم تیکر تولد یک سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2050
ویروسه دختر منم گرفت اولش هیچ علائمی به جز تب نداشت نگران نباش فعلا با استا یا بروفن تبشو بیار پا ...

بعدش چه علامی شد؟ چند روزه بهتر شد؟

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
حتما استامینوفن بهش بده چون دکتر هم حتما میده

دادم عزیزم

پسر من ۱۰  ماهه هست چند هفته پیش بدون علت یه شب تب کرد آستامینوفن دادم اومد پایین تبش الان هم م ...

شاید دندون بود عزیزم

عزیزم این احتمال زیاد تب ویروسی هست تا ۴ الی ۵ روز تب داره بعد از قطع شدن تبش بدنش بصورت دونه های ر ...

وای خدا.ممنون

شاید دندون بود عزیزم

اخه اون موقع دندونی دیده نمی شد چند هفته بعدش دندونش دیده شد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه .باردار نیستم تیکر تولد یک سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
دختر منم 4روز فقط تب دلشت بدون علائم دیگه، دکتر بروم گفت بنا رو میزاریم رو اومیکرون 😓🤒

فقط تب؟

آره فقط تب داشت، اونم دم غروب تب می‌کرد تا صبح، 4 روز کامل اینجوری بود 

ای بابا.ممنون عزیزم

2051