2726

سه سالشه از دیروز یکم تب داره نه جایی رفته نه چیزی.دیروز فقط ماکارونی دو وعده زیاد خورده مامانم میگه رودل کرده ولی میترسم ویروسی چیزی باشه.پدرش ظهر بیاد میبرم دکتر

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم این احتمال زیاد تب ویروسی هست

تا ۴ الی ۵ روز تب داره بعد از قطع شدن تبش بدنش بصورت دونه های ریز میریزه بیرون که نترس چیزی نیست

بعد از ۳ روزم دونه ها خوب میشه

نگران نباش

خنکی و استامینفن بهش بده

پسر من ۱۰  ماهه هست چند هفته پیش بدون علت یه شب تب کرد آستامینوفن دادم اومد پایین تبش الان هم متوجه نشدم چرا تب کرده بود شکر خدا مریض هم نبود فقط می کرد 

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
ویروسه دختر منم گرفت اولش هیچ علائمی به جز تب نداشت نگران نباش فعلا با استا یا بروفن تبشو بیار پا ...

بعدش چه علامی شد؟ چند روزه بهتر شد؟

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
حتما استامینوفن بهش بده چون دکتر هم حتما میده

دادم عزیزم

پسر من ۱۰  ماهه هست چند هفته پیش بدون علت یه شب تب کرد آستامینوفن دادم اومد پایین تبش الان هم م ...

شاید دندون بود عزیزم

عزیزم این احتمال زیاد تب ویروسی هست تا ۴ الی ۵ روز تب داره بعد از قطع شدن تبش بدنش بصورت دونه های ر ...

وای خدا.ممنون

شاید دندون بود عزیزم

اخه اون موقع دندونی دیده نمی شد چند هفته بعدش دندونش دیده شد

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2706