2733
2734

واقعا جواب میده شوهر رویاهامون قسمت میشه 

یا فقط خواستگار میاد؟

کسی دیدد جواب بگیره ؟

اگه امضام میخونی برای امام زمانت صلوات بفرست 🥰😍

من هر سری میخونم خواستگار میاد ولی باید چهل روز بخونی هر روز بعد از نماز دعای زادالمعاد رو بخونی بعد سعی کنی تو سجده گریه کنی حتی اگه شده یه قطره.

جان اون پسری که عاشقش هستین لایک نکنید😁😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من هر سری میخونم خواستگار میاد ولی باید چهل روز بخونی هر روز بعد از نماز دعای زادالمعاد رو بخونی بعد ...

خب خواستگار چه فایده 

میخوام آدم خوب بیاد شوهر کنم 

خب خواستگار چه فایده  میخوام آدم خوب بیاد شوهر کنم

چهل روز پشت سر هم بخونید خیلی سعی کنید گناه نکنید و نمازهاتون رو سروقت بخونید.ایشالا ازدواج میکنید.بعد دوران پریود دوباره بخونید تا کلا هل روز بشه کامل.

2738
چهل روز پشت سر هم بخونید خیلی سعی کنید گناه نکنید و نمازهاتون رو سروقت بخونید.ایشالا ازدواج میکنید.ب ...

مرسی عزیزم

ولی شما گفتید هربار فقط خواستگار میاد که میخونید

من خواستگار نمیخوام چون عذاب روحیه فقط 

شوهر با معیارهام میخوام که به دلم بشینه 

اینجوری میاد؟

شما چرا ازدواج نمی کنید پس ؟

مرسی عزیزم ولی شما گفتید هربار فقط خواستگار میاد که میخونید من خواستگار نمیخوام چون عذاب روحیه فقط ...

من چهل روز کامل نتونستم بخونم هر وقت خوندم یه خواستگار اومده که با معیار من یکی نیست منم روحیه مو از دست میدم دیگه ول میکنم نصفه.ولی آیت الله بهجت گفتن اگه درست بخونی ازدواج میکنی .من یا کم میخونم یا درست نمیخونم یا هم که گناهم زیاده نمیدونم به خدا خودمم دیگه خسته شدم ایمانمم دارم از دست میدم.

من چهل روز کامل نتونستم بخونم هر وقت خوندم یه خواستگار اومده که با معیار من یکی نیست منم روحیه مو از ...

عزیزم خواستگار برا منم میاد به دلم نیست نمی شینه بعد پدرم با دعوا میخواد شوهرم بده بهش 

وگرنه حاضرم مدتها بخونم تا یک خوب بیاد ولی بینش خواستگار الکی نیاد 

گناهم فقط غیبت زیاد میکنم 

عزیزم خواستگار برا منم میاد به دلم نیست نمی شینه بعد پدرم با دعوا میخواد شوهرم بده بهش  وگرنه ...

دقیقا شرایط منم مثل شماست تو خونه ما هم دعوا میشه وقتی خواستگار میاد و من قبول نمیکنم این اخری هم خودم به خواهر پسره پیام دادم گفتم نیاین ولی خانواده ام هم خبر دار نشن که من به شما گفتم نیاین.

دقیقا شرایط منم مثل شماست تو خونه ما هم دعوا میشه وقتی خواستگار میاد و من قبول نمیکنم این اخری هم خو ...

چن سالته ؟

خدا فقط خوشش میاد اذیت کنه 

این دیگه چجور برآورده شدن دعاست

چن سالته ؟ خدا فقط خوشش میاد اذیت کنه  این دیگه چجور برآورده شدن دعاست

۲۸ سالمه از ۲۰ سالگی دارم نماز جعفر طیار میخونم البته اولاش بعد نماز دعای زادالمعاد نمیخوندم تازه فهمیدم باید چطور بخونم ولی دیگه حوصله ندارم.

چن سالته ؟ خدا فقط خوشش میاد اذیت کنه  این دیگه چجور برآورده شدن دعاست

دیگه خسته شدم😭از ماه رمضون دیگه نماز هم نمیخونم روزه  هام هم اصلا به درد نمیخورد.انقد که غیبت کردم فحش دادم از خودم متنفرم.کاش میشد از زندگی انصراف داد خسته شدم.

2706