2370
2368

چند سال پیش که مجرد بودم خواب دیدم تو خواب یه صدایی بهم میگفت تو چهل سالگی میمیری و بیست سال بعد اون مادرت میمیره. 

باورتون میشه گاهی یاد خوابم میافتم آرامش میگیرم. الان 34سالمه

انقدر خسته و ناراحتم که دوست دارم خدا پاکم کنه و ببره و عمر زیاد نمیخوام. 

بد بودن کار سختی نیست،خوب بودنه که کار سختیه. خوب باشیم🥰.یادمون باشه شیطان،روان شناس خوبیه. برای اینکه کارهای زشتمونو توجیه کنه و  از کارهای خوب و خوب بودن دورمون کنه.قوی باشیم💪بهش نه بگیم. هرچیزی که دلمون میخواد و حال دلمونو خوب میکنه ممکنه خوب نباشه،😈 اون حال خوبه همون لحظه ظاهری و گذراس. خوب باشیم برای رضایت                           ❤️  خالقمون   ❤️ این دنیا خیلی کوتاهه حواسمونو جمع کنیم همه خوشیاش میگذره اصل کاری اونوره. 

عمرت زیاد میشه

#شیرازم🖤❣مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تچکر❣                                                        شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی میگیره میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی😉😙   هزار تا حرفِ قشنگ بلدم بزنم كه دست يه نفرو از باتلاق بگيره بكشه بيرون اما خودم تو همون باتلاق در حال غرق شدنم ، هزار راه بلدم كه حال كسی رو خوب كنه اما حال ِخودم انگار سر جاش نيست ، انگار تو هر جمعی ميتونم با همه بجوشم اما تنهای تنهای تنها باشم ، انگار غريق نجاتيم كه تو دريا غرق ميشه، اينا ترسناكه! اينا زورم نرسيدنه ، مشكل من دنيا و اتفاقات مزخرفش نيستن ، مشكل من خودمم كه زورم به خودم نميرسه ، اعتمادی كه از خودم به بقيه نشون دادم ، خودم به خودم ندارم! انگار همه جوابا رو بلدم اما همه رو غلط مينويسم، انگار كه آدرس درست رو ميدونم اما از كوچه اشتباه ميرم ، به بن بست ميرم! ميرم كه ته خيابون گریه‌م بگيره، شاكی باشم، انگار همه چشمه ها برای خودم خشكيده و راهی برای رفع اين تشنگی نميشناسم! انگار اتفاق ِ خوبی ميتونم باشم، اما نه برای خودم نه برای زندگی خودم!                 نمی دونم چی شد که اینو به امضام اضافه کردم 🙃💔                         ᅟ😘خدایا شکرت😘

پس ۶ سال رو خوب زندگی کن

شعور و شخصیت                                                                     مهم ترین آپشن برای یک انسانه                                               زیبایی رو اسب هم داره ، قد بلند زرافه هم داره ، هیکل فیت رو کانگرو هم داره                                                                         شخصیت داشته باشین ، بقیش درست شدنیه ..

به پدر بزرگمم گفته بودن حتی قبرشم دیده بود اونم قشنگ تعریف میکرد ادم خوبی بود برخلاف بابام خیلی مهربون بود 

«خُنُک آن قماربازی، که بباخت هر چه بودش / بنماند هیچش الّا، هوس قمار دیگر..» مولانا
بچه ها میدونستین تنها کلینیکی که ضمانت ۱۰ ساله عدم بازگشت پلک رو میده و کارش به صورت تخصصی جراحی افتادگی پلک هست RMC هست . پیشنهاد میکنم برین پیششون عمل چشم گربه ای هم انجام میدن و کارشون کاملا حرفه ای و تخصصی هست . نه اینکه تحت نظر من برین اونجا ولی اینجا رو هم باجاهای دیگه مقایسه کنید و عاقلانه تصمیم بگیرید! 
عمرت زیاد میشه

دیگه سنو بهم گفتند دقیقشو

بد بودن کار سختی نیست،خوب بودنه که کار سختیه. خوب باشیم🥰.یادمون باشه شیطان،روان شناس خوبیه. برای اینکه کارهای زشتمونو توجیه کنه و  از کارهای خوب و خوب بودن دورمون کنه.قوی باشیم💪بهش نه بگیم. هرچیزی که دلمون میخواد و حال دلمونو خوب میکنه ممکنه خوب نباشه،😈 اون حال خوبه همون لحظه ظاهری و گذراس. خوب باشیم برای رضایت                           ❤️  خالقمون   ❤️ این دنیا خیلی کوتاهه حواسمونو جمع کنیم همه خوشیاش میگذره اصل کاری اونوره. 
به پدر بزرگمم گفته بودن حتی قبرشم دیده بود اونم قشنگ تعریف میکرد ادم خوبی بود برخلاف بابام خیلی مهرب ...

تعبیر شد دقیق؟ 

خوش به سعادتت منم ۲۰ سال بیشتره آرزوی مرگ دارم  البته یکی از آشناهانون همچین خوابی دیده بود آنقدر مومن و تارک دنیا شد ولی الا ۵۰ رو داره فکر کنم.  سرنوشت و عجل تغییر میکنه معلوم نیست هنوز قرار بر مردنت تو ۴۰ باشه

پس ۶ سال رو خوب زندگی کن

دعا کن بتونم. چهار سال نماز قضا دارم. 100روز روزه قضا. یه میلیون کفاره روزه ها ندادم. خمسم مونده. 

کلیم غیبت کردم

میگن خواب مرگ عمرو زیاد میکنه

میشه واسه حاجت دلم دعا کنی؟اگه دعام کردی بهم بگو دعات کنم عزیزم😍😍♥️♥️اگر دنبال راهی برای برطرف شدن بیماری هستی تاپیک ختم معجزه اسامو بخون اگر مفید بود دعام کن❤
خوش به سعادتت منم ۲۰ سال بیشتره آرزوی مرگ دارم  البته یکی از آشناهانون همچین خوابی دیده بود آنق ...

من راضیم عزیزم. فقط حساب کتابم تو دنیا صاف نیست. 

2372
به پدر بزرگمم گفته بودن حتی قبرشم دیده بود اونم قشنگ تعریف میکرد ادم خوبی بود برخلاف بابام خیلی مهرب ...

پدر بزرگ من ذات خوبی داشت اما سگ اخلاق بود و اخلاق های گندشو به بابامم داده خدا ازش نگذره

دعا کن بتونم. چهار سال نماز قضا دارم. 100روز روزه قضا. یه میلیون کفاره روزه ها ندادم. خمسم مونده.&nb ...

انشاالله میتونی

شعور و شخصیت                                                                     مهم ترین آپشن برای یک انسانه                                               زیبایی رو اسب هم داره ، قد بلند زرافه هم داره ، هیکل فیت رو کانگرو هم داره                                                                         شخصیت داشته باشین ، بقیش درست شدنیه ..

وای من میترسم بهتره ک آدم ندونه کی بذاره بمیره 

زجر کش میشه آدم خب 

من همیشه ب این اعدامی ها فکر میکنم ک چطور زجر کش میشن وقتی می‌فهمن قراره بمیرن 

هووف

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

ادم میخواد زیاد عمر کنه چی بشه

برای منم پیش اومده 

بکی از افرادی نفسش حقه به مادرم در مورد من گفته بود کع در جوانی میکشنش

به احترام مردم ایران و اعتراضات بر حق آن ها تا اطلاع ثانوی تاپیکی نخواهم گذاشت. به امید روز رهایی
انشاالله میتونی

انشاله. خدا خودش کمکم کنه. 

نگران نباش من واضح خواب دیدم یکی بم‌گفت ۶ روز دیگه میمیری الان ۵ سالی گذشته😐😂

⭐💙⭐تاااجیم.آسمون چه رنگیه؟دریا چه رنگیه؟به این قشنگیه😍هرکسی که تاجیه عشق ابیه😉💙
2373