2703
2553
عنوان

خانما تورو خدا بیاین خواهش میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 900 بازدید | 99 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچی گلم هنوز شوهرم دست از سرم برنمیداره امروزم می‌خوام برم سونوگرافی ان تی بدم

ء پس سقط نکردی .

ایشالا که خدا اونو یه فرزند مبارک بکنه که نامی بشه ، افتخار کنی که همچی بچه ای داری 

لایکم نکن ، نکن ، نکن، فحشت میدم ها!! لایک نکن عزیزم😫🤒
2720
چرا بمیره اخه.من البته مجبور بودم فوت شده بود دکتر گفت میمیری برو خصوصی چون فقط خصوصی کار میکرد دیدم ...

من پارسال بیمارستان خصوصی سقط کردم 3تومن شد البته سقط قانونی چطوری حساب کردی 15تومن درامده😒

دوستان،زندگی متاهلی در دراز مدت نه‌تنها اصلا رومانتیک نیست بلکه ممکنه خسته کننده هم باشه، گاهی بعد از وصال محبوب عادت‌هایی رو در اون می‌بینید که ممکنه چندش‌آور باشه!گاهی ممکنه بدن یا دهان همسرتون یه بویی بده که در دوران آشنایی با خوشبوکننده ها پوشانده شده بود!تازه گاهی ممکنه از حضورش خسته بشیدو دوست داشته باشید چند روزی اونو نبینید و تنها باشید و یا با دوستتانون سفر برید!حتی گاهی ممکنه وسط دعوا بگید ای کاش می‌میرد. بچه‌ها‌‌‌، یه چیز بدتر بگم:حتی ممکنه شما در دوران متاهلی عاشق شخص دیگه ای بشید یا از اینکه ازدواج کردیدپشیمون بشید!بچه دار شدن هم همینه!اما اینا خیلی مهم نیست!مهم اینه که من نقص‌های جسمانی همسرم رو مثل بدن درب‌و‌داغون خودم بپذیرم!مهم اینه که با دوستام هم مجردی بیرون برم، ولی کُلیت زندگیم وقف خانواده ام باشه، .حتی ممکنه گاهی دل ما بلرزه و به فردی غیر از همسرمون گرایش احساسی داشته باشیم ولی مهم اینه که این گرایش به فعلیت نرسه و یاد بگیریم که میل جنسی بین ما و حیوانات مشترکه ولی چیزی که مارو متمایز میکنه تعهد در عین شهوت هستشو کلام آخر و مهمترین کلام اینه کهدوست داشتن یه احساس نیست یه فعلهیعنی من باید تلاش کنم همسرم رو دوست داشته باشم میدونید؟تلاش کنم

بچه ها چرا میخواین منصرفش کنین به هر قیمتی؟؟؟

شما که شرایطشو نمیدونین؟ 

یه لحظه خودتونو بزارین حاش که چقدر فشار روشه که محبور به این تصمیم شده‍؟

شاید اگر م بچه بدنیا بیاد چند سال دیگه مثل خیلی از ماها راضی نباشه

کاربر محترم،نظر من برای استارتره ودلیلی نداره شمارو توجیه کنم ،پس ریپلای نکن
2714
بچه ها چرا میخواین منصرفش کنین به هر قیمتی؟؟؟ شما که شرایطشو نمیدونین؟  یه لحظه خودتونو بزاری ...

واقعا خیلی جالبه. شماهم به هر قیمتی انگار میخوای راصیش کنی به قتل. مگه قتل فقط کشتن ادماییه که راه میرن و بدنیا اومدن. اون بچه ای هم که توی دلش داره رشد میکنه قلبش میزنه و روح داره و یه ادمه. شماهم میشی شریک قتی چون داری تشویقش می کنی. شاید برات مهم نباشه  و اصلا هم بهش اعتقاد نداشته باشی اما توی دادگاه خدا تو یه شریک جرمی. اسمشم هر چی دوست دارین بزارین( چون ماهارو متهم میکنید به اینکه شعار میدیم) اما اینکه یه نفر رو از کاری که میدونی اشتباهه منصرف کنی ارزشش خیلی بیشتر از اینه که با تشویق به سقط دستت به خون یه بچه معصوم و بی گناه الوده بشه

واقعا خیلی جالبه. شماهم به هر قیمتی انگار میخوای راصیش کنی به قتل. مگه قتل فقط کشتن ادماییه که راه م ...

من تشویقش نکردم ولی مثل شمام قضاوتش نکردم 

هر کسی صلاح کار خودشو میدونه بنابر شرایطی که داره 

من تشویقش نکردم ولی مثل شمام قضاوتش نکردم   هر کسی صلاح کار خودشو میدونه بنابر شرایطی که ...

من قضاوت نکردم خیلی های بقیه هم قصاوت نکردن فقط تلاش کردن از تصمیمش منصرفش کنن همین

من قضاوت نکردم خیلی های بقیه هم قصاوت نکردن فقط تلاش کردن از تصمیمش منصرفش کنن همین

شما مستقیما منو قضاوت کردی!اونوقت میگی نکردم؟

من کی گفتم شما وامثالت شعار میدین؟!

جالبه واقعا بدهکارم شدیم

من تشویقش نکردم ولی مثل شمام قضاوتش نکردم   هر کسی صلاح کار خودشو میدونه بنابر شرایطی که ...

در صمن اگر منطورت کلمه قتلی هست که من استفاده کردم ، قصاوتش نکردم... قتل قتله . سقط کردن یه جور قتله چه شما قبول داشته باشی چه نداشته باشی توی قانون  و توی شرع سقط جنین قتل محسوب میشه.حتی اگر قانون یا دین رو هم قبول نداشته باشی باز هم به لحاظ انسانی و حقوق بشر گرفتن جون یه جنین که قلبش تشکیل شده و جون داره و تمام اعصای بدنش تشکیل شده و یه انسان کامل محسوب میشه نابخشودنیه . خصوصا که دلیلش هم برا سقط اصلا قانع کننده نیست.

در صمن اگر منطورت کلمه قتلی هست که من استفاده کردم ، قصاوتش نکردم... قتل قتله . سقط کردن یه جور قتله ...

بیا اینم قضاوتت 

خیلیم راحت به همه برچسب بی دین وایمونی میزنی!

من گفتم قبول دارم یا ندارم؟؟؟؟.

ما مسلمانیم وتابع اوامر خداییم 

ولی کلا اشتباه برداشت کردی از حرفم 

درثانی من این کامنتو واسه شما نذاشتم واسه استارتر بود 

ودخالتش به شما نیومده 

2706