2204

سلام چطورید عجیب ترینش کدوم بود وچقدر لاغرشد؟

دوست من باروزی ی دونه میوه ۲۰ کیلوکم کرده پوستش هم بهترشده 

وزن اولیه ۷۵ وزن فعلی ۶۷  قد ۱۷۰ 💜درمن چه میگذرد وقتی جهان درگذراست ✌💜
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

2306
2050
یعنی در طول روز فقط یه دونه میوه میخورد فشارش نمی افتاد

اره ی میوه 

قطعا فشارآدم میوفته هرکاری سختی داره

ایول 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

بنظرت اتفاقی برام نمیوفته باروزی ی دونه میوه؟

میترسم روبدن من ..

خانم

لالیسا مانوبان👇🏻

فیلمش هست توضیح میده

https://uupload.ir/view/photoguard_public_99f42d49-20f0-4158-bf49-4a3866537afa_r9r8.mp4/

کاربری دست منو/ریحون/ دختر خالمه /بهاره/😗کراش زدن رو پروف این کاربر پیگیری قانونی دارد⚠️ بچه مثبت و جذاب سایت 😎😂 پروفم کوکه😍❤😁  ریحون هستم«ریحانه» اسم دیگه ام سوجین هست😎به دلیل شباهت اسمم به سوکجین به اینجانب لقب خواهر نداشته جین رو دادن😂😎مشکلات زندکی مثل دستمال کاغذیه یکی رو برداری اون یکی میزنه بیرون... فکر کنم مشکلات روم کراش زدن😐😂مثل ماه 🌙می‌شوم و یاد می‌گیرم حتی زمانی که کامل نیستم بدرخشم 💫 🙂مهم نیست بقیه اهمیت میدن یا نه حمایتم میکنن یا نه خودم مهمم....یه کم از خودم بگم😁دختری پر امیدم....مشکل دارم مثل همه...ناراحت میشم مثل همه....مثل بعضی ها مشکل مالی دارم.....کسی حمایتم نمیکنه.....ولی.امیدوارم...به امید کلید خوشبختیه بالاخره به در بسته میرسیم....امید روزنه ایست در دل تاریکی...در کوچه پس کوچه های زندکی نوای امیدیست که مرا میخواند....اعع مثل اینکه نوای امید منو میخونه برم ببینم چی کار داره😂🖐🏻خوندی صلوات بفرست واسم🥺🙏🏼       پیشاپیش ازتون معزرت میخوام😂ممکنه باهاتون یه بار حرف زده باشم بار دوم نشناسمون به دلایلی همچون عوض کردن پروفایل
بنظرت اتفاقی برام نمیوفته باروزی ی دونه میوه؟ میترسم روبدن من ..

والله منم ب همون فکر میکنم  بهتره رژیم اصولی باشه شاید دیرتر اما نتیجه بهتر

تحمل  نداره نباشی دلی که تو تنها خداشی
2051