2726
عنوان

سود ده میلیون

300 بازدید | 14 پست

سود بانکی ده میلیون حدودا چقد میشه ماهانه؟

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بستگی به نوع حسابت داره

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده

بستگی داره کدوم بانک با سود جند درصد بذاری

😊کاربرقدیمی هستم به حساب قبلی وارد نشد😊لطفا برای سر و سامان گرفتن کارام صلوات میفرستید، دعایم میکنید لطفا، منم دعاگو هستم؛ انشالله همه به آرزوهاشون برسند🌹💐كيبرد كوشيم عربي هست فقط، حروف رو ندارم براي همين غلط ميشه كلمات  
۱۵۰

پس برا پنجاه تومن حدودا750درسته؟

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
بستگی داره کدوم بانک با سود جند درصد بذاری

مثلا حداکثر رو در نظر بگیر

دوساله بداری حدود ماهی ۱۴۰ تومن

شش ماهه چطور؟

نمیخوام بزارم بانک چون رباس میخوایم پدر فرزندی انجامش بدیم چون ربا نمیشه

شش ماهه چطور؟ نمیخوام بزارم بانک چون رباس میخوایم پدر فرزندی انجامش بدیم چون ربا نمیشه

چجوری پدر فرزندی ربا نیست؟ 

وقتی بخاطر اون سود و با مبلغ مشخص پول بدی رباست به هرکی میخواد باشه فرقی نداره

شش ماهه هم زیر ۱۰۰ تومن هست دقیقش نمیدونم

خدایا شکرت که همیشه حواست بما هست.
چجوری پدر فرزندی ربا نیست؟  وقتی بخاطر اون سود و با مبلغ مشخص پول بدی رباست به هرکی میخواد باش ...

مرجع من میگه نیس 

من فقط پرسیدم سودش دیگ نگفتم نظر دیگ میخوام

2706