2737
2734
عنوان

حس ششم هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 8777 بازدید | 1603 پست
اونی که باهاش دوستم برای ازدواج میخوادم؟؟کی ازدواج میکنم؟؟؟

نه برای ازدواج نمیخوادت ولی شما سال بعد بهار ازدواج میکنی♥️

زنجان قیزی🙋‍♀️بیزدن سیزه سلام❤🙋‍♀️حاجت روایی جمع نی‌نی سایتیا❤
کی ازدواج می کنیم ؟ امروز پیام میده ؟ رنگ پیراهنم چیع؟

سال بعد ‌‌ 

امروز حالا شب اینا یا فردا صب پیام میده 

سبز😁♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حس کردم بهاری ..  تا اسفند مشغول به کار میشی  سال بعد یا ۴۰۳ پاییز ازدواج میکنی♥️

خیلی ممنون آره بهارم کار یکم دیره ولی دستت درد نکنه وقت گذاشتی به همه ی سوالام جواب دادی انشاءالله حاجت روا شی 

عزیزم شما پاییز باردار میشی و پسره♥️

انشاالله واسم دعا کن 

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام سلام 😍خوبین منم خوبم بیاین خودمو واستون معرفی کنم اسمم نورالهدی و متولد ۸۲هستم سال ۹۸ ازدواج کردم 😍سال ۹۹/۵/۲۹تستم مثبت شد ومن بهترین حس دنیا رو تجربه کردم ۹۹/۵/۳۰ازمایشم مثبت شد جان مادر خوش اومدی به زندگیمون 😍😍۱۴۰۰/۲/۱۰دخترم عشق دلم بدنیا اومد مادر فدات بشه زایمان سختی داشتم ولی گذشت .....پنج ماهگی دخترم اقدام کردم اخه من عاشق بچم هر روز دعا و نذر و دکتر ولی .....در۱۲محرم۱۴۰۱ دونستم تخمدانهام داغونن ومن شانس بارداریم کمه😢میشه واسم دعا کنید خواهرهای گلم ممنونتون میشم انشاالله حاجت روا بشید اخه الان تقریبا دوسال رفت بشه ومن نشدم حالم خیلی بده 😢 توکلم به خداست خدایا نا امیدم نکن اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه .... در تاریخ ۱۴۰۲/۹ دکترم  بهم گفت تو باردار نمیشی متاسفم ولی من امیدم به خداست ودر تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۰رفتم سونو گفت تو تنبلی تخمدان نداری وسالمی ویه فولیکول خوب هم داررری خدایاااااا شکرررت من مطمئنم تا عید نوروز ۱۴۰۳باردارررررم😍😍😍خدایاشکرررررت من عید نوروز ۱۴۰۳ باردارمممم😍😍میشه واسم دعا کنید سالم به دنیا بیاد؟
2731
خیلی ممنون آره بهارم کار یکم دیره ولی دستت درد نکنه وقت گذاشتی به همه ی سوالام جواب دادی انشاءالله ح ...

خواهش میکنم ممنون♥️😘

خواهش میکنم ممنون♥️😘

مادر پدرم خیلی برادرامو بیشتر از من دوس دارن. حتی خودشون رو برای زن و بچشون کلی به زحمت می اندازن. ولی برای من کاری نکردن. مادرم همیشه از گرونی میناله منم زیاد خونشون نمیرم. ولی هر کاری داشته باشن انجام میدم در حالی که اصلا به برادرام نمیگن. میگن رومون نمیشه!!! با اینکه وضع برادرام خوبه ولی مادرم همش از حقوق همسرم میپرسه و وقتی بیاد خونه من خیلی میمونه. خونه رادرام اصلا نمیره و هر روز دعوتشون میکنه. واقعا نمیدونم چرا اینطوریه رفتارشون. برای من 1 ریال خرج نکردن و برای اونا خونه ساختن. با این وجود احترامشون رو دارم ولی دارم فاصله میگیرم ازشون. حستون چیه؟ طولانی شد ببخشید.

مشکلاتت حل میشه ممکنه همون باعشقت ۲ سال بعد♥️

عزیزم من با عشقم قهر کردم اشتی میکنیم وکی؟

❤️(تیکر تولد عشقمه)❤️ این دنیا فقط از تو ی دونه داره دلبرم .  ت❤️و خوبترین حادثه ی زندگیه منی عشقم💋😘😋🥰😍❤️ (❤️ navidim🖇❤️) ❤️💋😋❤️😍🥰🥰😘😘💋😍😍😍😍😍🥰🥰🥰😋😋❤️❤️❤️❤️❤️🥰🥰❤️😍❤️😍😘😘😘😘💋💋🧿🧿🧿🧸❤️🖇
2738
مادر پدرم خیلی برادرامو بیشتر از من دوس دارن. حتی خودشون رو برای زن و بچشون کلی به زحمت می اندازن. و ...

سلام عزیزم متوجه مشکل شما هستم و دیدم مشابه مشکل شمارو در اطرافیان.. 

بهترین کار اینه ک کمی کناره گیری کنید تا قدر شما رو بیشتر بدونن ..♥️

مریم جان من میخوام ابرومو فیبرز کنم حست چی میگه بزنم خوب میشه یا پاک میشه، شیراز کجا برم خوبه 

سلام خوشگلم والا شیراز نمیشناسم 😁♥️

ولی اگه فیبروز کنی خوب میشه خوشگلتر میشی 

عزیزم بهم میگی استعفام کی درست میشه؟

دانشجوی پزشکی ورودی مهر ۱۴۰۲👩‍⚕️❤ در تلاش برای رسیدن به نام کاربریم ✌گربه ها کاملا صداقت عاطفی دارند. انسان ها، به هر دلیلی، ممکن است احساسات خود را مخفی کنند، ولی گربه ها هرگز. ارنست همینگوی.                                               
بله تقریبا ۲ الی ۳ روز دیگه

ممنون عزیزم

❤️(تیکر تولد عشقمه)❤️ این دنیا فقط از تو ی دونه داره دلبرم .  ت❤️و خوبترین حادثه ی زندگیه منی عشقم💋😘😋🥰😍❤️ (❤️ navidim🖇❤️) ❤️💋😋❤️😍🥰🥰😘😘💋😍😍😍😍😍🥰🥰🥰😋😋❤️❤️❤️❤️❤️🥰🥰❤️😍❤️😍😘😘😘😘💋💋🧿🧿🧿🧸❤️🖇

سلام ممنون میشم جواب بدین 

من خیلی تو شک و تردید هستم 

بمونم تو زندگیم با همه سختی هاش یا تمومش کنم هرچند بعدش هم سختمه مطمئنا ؟

خیلی حالم بده ظاهرم و باطنم یکی نیست 

ایده کاری دارم  اجرایی کنم یا بی خیالش بشم

2706