2737
2734

یه روز بود درگیر بودم نمیتونسم ب کارای خونه برسم

امشب شوهرم گفت کمکم میکنه باهم جمو جور کنیم اما نشست پا فیلمو سریال تاااا وقت خابش

منم بعد خابیدن اون تا همین الا مشغول کار بودم باور کنید بازم کلی کار هست

فقط ظاهری تمیز شده

چرا انقد کارای خونه زیاده

چرا هیچوقت تمومی نداره😭

خستمم از کارای خونه

منتظرتم پسر قشنگم🌱

واای خواهر حرف دل منو زدی اصن وقت نمیشه بشینی کارخونه سخترین کاره بخدا خانه داری زحمت داره زحمت زیادددد

♥﷽ ♥    خدایا ازمحرم مریضم خسته شدم قبلااینجا نوشته بودم بچه میخام ولی الان بچه نمیخام سلامتیمومیخام خواهش میکنم بهم برش گردون هرروز خانم فاطمه زهراس روصدامیزنم‌پس کی جوابمومیدید اخه😔😔😔😭😭 ‌‌‌    الانم که ۴ ماه ازمحرم گذشته مادرشوهرم ای سی یو هیت وحالش بده خدایاخودت شفاش بده.. بااینکه دلم ازش شکسته ولی عب نداره ..                       بیا تا قدر یکدیگر بدانیم    که تا ناگه ز یکدیگر نمانیم                 توشرایط بدی هستم خیلی بد راه رفتن یادم رفته نمیدونم اصن‌من یه روزی راه میرفتم باورم نمیشه     این امضارونوشتم که روزای سخت یادم باشه توکل به خدا این روزامیگذره خوب میشم بازم ادامه میدم با زندگیم اگه خدا بخاد 😟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کارهای خونه و خونه داری یه چرخه ی تکراری و بی انتها.

اصلا کار خونه تموم نمیشه از کاری به کار دیگه تبدیل میشه فقط

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪
واای خواهر حرف دل منو زدی اصن وقت نمیشه بشینی کارخونه سخترین کاره بخدا خانه داری زحمت داره زحمت زیاد ...

واقعا خیییلی سخته منک ک دیگ بریدم از این همه کارای ناتموم خونه😭

منتظرتم پسر قشنگم🌱
2738