2726
عنوان

کسی بوده تو بارداری ورزش ایروبیک بکنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 15728 بازدید | 19 پست

عزيزم من سه ماهم هست الانم ایروبیک میرم آخه قبلش هم ميرفتم اما اگه مبخای تازه شروع کنی ایروبیک نرو منم تز ماه پنج مبخام برم یوگا تا آخر زایمان کلا همه ورزشها رو آروم ميتوني انجام بدی باید ببینی چجوری ميتوني مثلا من خودم احساس کردم خسته میشم از اینماه مبخام دوروز در هفته برم باید ببینی توانت چقدره اصلا نباید به خودت فشار بياري 

من دوره بارداری خیلی ورزش کردم باورتون نمیشه بچه دومم و خیلی راحت زایمان کردم. یکی از دوستام مرکز مامایی رویان مهر رو بهم معرفی کرد . اونجا همه خانم های باردار بودن هم امرژی می گرفتم هم خوش می گذشت .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سال 94 و 97 الان سال 99 است واسه کرونا همه جا تعطیله. دلم واسه استخر تنگ شده. الان تو ماه سه هستم. حتی میگن پیاده روی نرید    گمونم تا اخر بارداریم گرد شم    تو خونه دوست ندارم ورزش کنم. من قبل بارداری ایروبیک میرفتم اما اون ماهی که میخواستم اقدام کنم نرفتم چون حرکات شدید زیاد داره. بعدش هم که خورد به این مسائل. امیدوارم خیلی زود این مساله حل شه. 

سال 94 و 97 الان سال 99 است واسه کرونا همه جا تعطیله. دلم واسه استخر تنگ شده. الان تو ماه سه هستم. ح ...

منم دقیقا همین مشکل رو دارم الان هفته 9 باید باشم قبلش 4 سال باشگاه میرفتم خورد به کرونا دگ از اواخر بهمن تعطیل شد باشگاهها. بعدشم که بارداری. تو خونه ام حسش نیست ورزش کنم. معلوم نیست این قضیه تا کی ادامه پیدا کنه. کلی برنامه ها داشتم😭😭😭😭

2728
منم دقیقا همین مشکل رو دارم الان هفته 9 باید باشم قبلش 4 سال باشگاه میرفتم خورد به کرونا دگ از اواخر ...

منم مشکل شمارو دارم😭😭چند ساله ورزش کردم اول اینکه بخاطر کرونا باشگاه نرفتم الانم که باردارم از خودم بدم میاد😭