2410
2553
عنوان

دکترآقامحمدپوروکسی میشناسه؟

143 بازدید | 20 پست

برای اولین باربچموبردم پیشش..نقشه مغزگرفت گفت یه قسمت هایی ازرگ های عصبی مغزش کارنمیکنن..یه دستگاه دارم که باتحریک مغناطیسی اون هاروتحریک میکنه که شروع به فعالیت میکنن...بهش گفتم بااین کاروضعیت بچم چقدبهبودپیدامیکنه گفت تاحدی که کاملاخوب بشه...میخام بدونم کسی اینااین دکترومیشناسه؟واقعااین دستگاه امیدوارکننده هست؟کسی ازاین راه نتیجه گرفته؟دخترمن ضعف عصبی عظلانی داره که به خاطرخوب اکسیژن نرسیدن حین زایمان اینطورشده...تونت هرچی زدم راجع به درمانش باهمچین دستگاهی چیزی پیدانکردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
ازنتیجش راضی هستن؟مشکلش چی هست؟

دوبار تشنج کرد به پسرخالمم همینو گفته بود کمبود اکسیژن هنگام زایمان الان خداروشکر خوبه پسرخالم

دکتر خوبیه همه کسایی که میرن پیشش راضین ولی دوره درمانش خیلیییی طولانیه باید هر دوسه ماه ببری تا چند سال حالا خالم دیگه نمیخواد ببره پیشش پسرشو

با آدمای خوب، بد تا نکنین اینا دل جبران کردن ندارن، بعدا خودِ خدا باهاتون حساب میکنه ها🪴⛈
دوبار تشنج کرد به پسرخالمم همینو گفته بود کمبود اکسیژن هنگام زایمان الان خداروشکر خوبه پسرخالم دکتر ...

براثرتشنج مشکلی پیداکرده بودپسرخالت؟مثلامشکل حرکتی داشت؟اگه آره الان چنددرصدتغییرکرده؟ازکجابه کجارسیده؟کاملاخوب نشده؟

دوبار تشنج کرد به پسرخالمم همینو گفته بود کمبود اکسیژن هنگام زایمان الان خداروشکر خوبه پسرخالم دکتر ...

دخترمن رودکترهای دیگع هم همین تشخیصوبراش دادن منتهااونافقط ام آرآی گرفتن واین دستگاهونداشتن.فقط 1داروهای ویتامینی وکاردرمانی تجویزکردن.البته ایشون میگفت اون داروهازیادتاثیری نداره انگارخودش داروهای موثری داد..ولی بیشتردستگاهی که مغزروتحریک میکردتوجه من روجلب کرد..اگه واقعااین دستگاه مغزوکاربندازه که همه مشکل بچه حل میشه دیگه

2714
براثرتشنج مشکلی پیداکرده بودپسرخالت؟مثلامشکل حرکتی داشت؟اگه آره الان چنددرصدتغییرکرده؟ازکجابه کجارسی ...

نه اصلا فقط تشنج کرد دوبار، خالم بخاطر اینکه دیگه تشنج نکنه بردش ولی از اونموقع دیگه تشنج نکرده

با آدمای خوب، بد تا نکنین اینا دل جبران کردن ندارن، بعدا خودِ خدا باهاتون حساب میکنه ها🪴⛈
دخترمن رودکترهای دیگع هم همین تشخیصوبراش دادن منتهااونافقط ام آرآی گرفتن واین دستگاهونداشتن.فقط 1دار ...

واسه پسر خالم دوبار استفاده کرد از این دستگاهه

2706