2328
2330

اطرافیان یکی میگه زن یائسه احتمال بارداری خودش صفره باید از رحم اجاره ای استفاده کنه یکی میگه خودش میتونه باردار بشه سر در نیاوردم

اره اگه تخمک از قبل فریز داشته بله می‌تونه باردار بشه

دلم یک کوچه میخواهد بی بن بست وبارانی⚡💧 نم نم☔ ...میخواهم کمی با خدا راه👣 بروم.... حسین من ..بیا و این دل 💔شکسته را بخر...حسین من..مسافر جا مانده را با خود ببر....😔آقا جانم صدام ب عرش خدا نرسید شما پادرمیونی کن 😔💔

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2051
خب برو با دکترت مشورت کن  

الان تعطیلاته دکترا نیستن

دخترعموم یائسگی زودرس گرفته تخمک فریز شده از قبل داره شوهرش میگه وقتی با رحم خودت باردار نمیشی باید طلاق بگیریم میگه میخوام خودکشی کنم

من به یه دلیلی یه دونه قرص جلوگیری خوردم چجوری باطلش کنم  الان تخمک گذاریم خراب شده

دلم یه دنیا گرفته این روزا هیچی باهم جور نمیشه و کلی مشکلات سرمون ریخته دوست عزیزم اگه امضام میبنی یه صلوات برا حل مشکلاتمون بفرست ماچ به کله ت   
 الان تعطیلاته دکترا نیستن دخترعموم یائسگی زودرس گرفته تخمک فریز شده از قبل داره شوهرش میگه وق ...

عجب شوهر بی عاطفه ای، اما بله دوست من در سن کم دچار یائسگی زودرس شد اما چند سال بعد با تخمک فریز شده خودش باردار شد، همون بار اول هم باردار شد

با رحم خودش میتونه؟ مطمئنید؟

بله با رحم خودش می‌تونه ..مطمنم

دلم یک کوچه میخواهد بی بن بست وبارانی⚡💧 نم نم☔ ...میخواهم کمی با خدا راه👣 بروم.... حسین من ..بیا و این دل 💔شکسته را بخر...حسین من..مسافر جا مانده را با خود ببر....😔آقا جانم صدام ب عرش خدا نرسید شما پادرمیونی کن 😔💔