2726
عنوان

كيا مسافرت رفتن وان تركيه؟

227 بازدید | 17 پست

اونايى كه رفتن توروخدا بگن از نظر خريد چجورى بود؟منظورم قيمت نيست،اينكه كيفيت و تنوع چطوره و برنداى خوبى داره يا نه،مثلا زارا و ال سي و كوتون و اينا فروشگاهاش چقدر بزرگه؟قابل مقايسه با استانبول هست؟

اگر درمورد موضوعى هم نظر نيستيم محترمانهریپلاى كنيد كه بحث كنيمما فقط عقايدمون فرقداره ، دشمن هم نيستيم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
تبریزی؟ قیمت ها واقعا ارزونه؟ هتل خوب چی داره؟ با ماشین شخصی چجوری میشه رفت؟

گف لایکم کن

هلووو چطورین 😙همیشه بخند و شاد باش این کاربری دست یکی بوده و بمن دادش لطفاً تاپیکارو گزارش بزنید تا حذف شن در حال حاضر دوتایم رو این کاربری😉 تتلیتی سخت هستم😎خانم دکتر آینده😌دخترم با استایل اسپرت پسرونه،😜مخالف کودک همسری میشه برام یه صلوات بفرستید آرزوهام برآورده شن🥺💓،تاپیکای حس ششم و باحال پر بازدید تگم کنید😍شاعر میگه باز میشه این در صبح میشه این شب شاعرم تتلوعه😎😂
اسی رفتی از اون گربه های خوشگلشم یکی برا من بیار 🥲😭

شما رفتى؟ارزش رفتن داره؟من فقط بخاطر خريد دارم ميرم،شنيدم زارا نداره درست؟😭

اگر درمورد موضوعى هم نظر نيستيم محترمانهریپلاى كنيد كه بحث كنيمما فقط عقايدمون فرقداره ، دشمن هم نيستيم
شما رفتى؟ارزش رفتن داره؟من فقط بخاطر خريد دارم ميرم،شنيدم زارا نداره درست؟😭

من خودم به شخصه دوست ندارم شهرش رو زیاد بزرگ نیست و تنوع هم نداره برای خرید و برای سفرم توصیه نمیکنم چون جاهای زیاد قشنگی نداره نسبتا شهر کوچیکی هست اگر میخوای بری برای خرید از نظر من خوب نیست ولی بله زارا داره

💚𝙡𝙤𝙫𝙚 𝙮𝙤𝙪 𝙗𝙞𝙡𝙡𝙞𝙚 𝙚𝙞𝙡𝙞𝙨𝙝💚
2706