2737
2734
عنوان

كيا مسافرت رفتن وان تركيه؟

227 بازدید | 17 پست

اونايى كه رفتن توروخدا بگن از نظر خريد چجورى بود؟منظورم قيمت نيست،اينكه كيفيت و تنوع چطوره و برنداى خوبى داره يا نه،مثلا زارا و ال سي و كوتون و اينا فروشگاهاش چقدر بزرگه؟قابل مقايسه با استانبول هست؟

اگر درمورد موضوعى هم نظر نيستيم محترمانهریپلاى كنيد كه بحث كنيمما فقط عقايدمون فرقداره ، دشمن هم نيستيم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
تبریزی؟ قیمت ها واقعا ارزونه؟ هتل خوب چی داره؟ با ماشین شخصی چجوری میشه رفت؟

گف لایکم کن

هلووو چطورین 😙همیشه بخند و شاد باش این کاربری دست یکی بوده و بمن دادش لطفاً تاپیکارو گزارش بزنید تا حذف شن در حال حاضر دوتایم رو این کاربری😉 تتلیتی سخت هستم😎خانم دکتر آینده😌دخترم با استایل اسپرت پسرونه،😜مخالف کودک همسری میشه برام یه صلوات بفرستید آرزوهام برآورده شن🥺💓،تاپیکای حس ششم و باحال پر بازدید تگم کنید😍شاعر میگه باز میشه این در صبح میشه این شب شاعرم تتلوعه😎😂
اسی رفتی از اون گربه های خوشگلشم یکی برا من بیار 🥲😭

شما رفتى؟ارزش رفتن داره؟من فقط بخاطر خريد دارم ميرم،شنيدم زارا نداره درست؟😭

اگر درمورد موضوعى هم نظر نيستيم محترمانهریپلاى كنيد كه بحث كنيمما فقط عقايدمون فرقداره ، دشمن هم نيستيم
شما رفتى؟ارزش رفتن داره؟من فقط بخاطر خريد دارم ميرم،شنيدم زارا نداره درست؟😭

من خودم به شخصه دوست ندارم شهرش رو زیاد بزرگ نیست و تنوع هم نداره برای خرید و برای سفرم توصیه نمیکنم چون جاهای زیاد قشنگی نداره نسبتا شهر کوچیکی هست اگر میخوای بری برای خرید از نظر من خوب نیست ولی بله زارا داره

💚𝙡𝙤𝙫𝙚 𝙮𝙤𝙪 𝙗𝙞𝙡𝙡𝙞𝙚 𝙚𝙞𝙡𝙞𝙨𝙝💚
2706