2204
عنوان

كيا مسافرت رفتن وان تركيه؟

162 بازدید | 17 پست

اونايى كه رفتن توروخدا بگن از نظر خريد چجورى بود؟منظورم قيمت نيست،اينكه كيفيت و تنوع چطوره و برنداى خوبى داره يا نه،مثلا زارا و ال سي و كوتون و اينا فروشگاهاش چقدر بزرگه؟قابل مقايسه با استانبول هست؟

نه خیلی کوچیکتره

صبر نکن تعلیق بشم تا آنلاین بشی . همین حالا حرفت رو بگو. اینجوری بیشتر باورکردنیه.                                                                                                                                 دوست خوب من، یه لطفی بکن. "منو تگ نکن" من اینجا میام برای گذراندن وقتم و گاهی کلافه میشم که وقتم رو صرف حل کردن مشکلات عادی و ساده دختران نوجوان کنم. باور کن این مشکلات رو با یه گوگل هم میتونی خیلی خوب حل کنی. اهل چالش هم نیستم. نظر خاصی هم راجع به هیچی ندارم.   چیزی رو بلد باشم خودم میام تاپیک. ممنونم

نصف ایران رفتن وان ترکیه😂

نه خب نیست ولی تنوع مناسبی داره

درود بر عزیزانم🤚🏻 کلاغ_ماتحت_دریده سابق هستم با ماتحتی غیر دریده 🤔 از فرستادن هر گونه صلوات، ذکر و دعا کردن برای شما معذورم، اگر خدایتان آشنایی بنده را با شما بفهمد اصلا اتفاقات خوبی برایتان نخواهد افتاد و زندگی‌تان به سبب دوستی با چنین موجودی کن فیکون خواهد شد، سپاس از شما🙏
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

2306
2050
تبریزی؟ قیمت ها واقعا ارزونه؟ هتل خوب چی داره؟ با ماشین شخصی چجوری میشه رفت؟

گف لایکم کن

هلووو چطورین 😙همیشه بخند و شاد باش این کاربری دست یکی بوده و بمن دادش لطفاً تاپیکارو گزارش بزنید تا حذف شن در حال حاضر دوتایم رو این کاربری😉 تتلیتی سخت هستم😎خانم دکتر آینده😌دخترم با استایل اسپرت پسرونه،😜مخالف کودک همسری میشه برام یه صلوات بفرستید آرزوهام برآورده شن🥺💓،تاپیکای حس ششم و باحال پر بازدید تگم کنید😍شاعر میگه باز میشه این در صبح میشه این شب شاعرم تتلوعه😎😂
شما رفتى؟ارزش رفتن داره؟من فقط بخاطر خريد دارم ميرم،شنيدم زارا نداره درست؟😭

من خودم به شخصه دوست ندارم شهرش رو زیاد بزرگ نیست و تنوع هم نداره برای خرید و برای سفرم توصیه نمیکنم چون جاهای زیاد قشنگی نداره نسبتا شهر کوچیکی هست اگر میخوای بری برای خرید از نظر من خوب نیست ولی بله زارا داره

💚𝙡𝙤𝙫𝙚 𝙮𝙤𝙪 𝙗𝙞𝙡𝙡𝙞𝙚 𝙚𝙞𝙡𝙞𝙨𝙝💚
تبریزی؟ قیمت ها واقعا ارزونه؟ هتل خوب چی داره؟ با ماشین شخصی چجوری میشه رفت؟

تا مرز میتونی با ماشین شخصی بری اونجا بنزین خیلی گرونه خیلی کم دیدم با ماشین شخصی برن

شهر کوچیکی هست زیاد ماشین لازم نداری اونجا