2703
2553

میشه بگیدممنون

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید سالم بدنیابیادآخه جفتم پایینه و خیلی نگرانم؟؟🙏❣️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بزن اینترنت ،و بری سبزی فروشی بهت میده خودش 

من به زودی مامان میشم با دعاهای شما یه صلوات برامادرشدنم بفرستید لطفان الهی ک به حاجتایی دلتون برسید ....محمد حافظم قشنگ مادر من میدونم میدونم به زودی ت میای تو شکمم ،آسنا  من  قشنگم با امدنتون به زندگیم زندگیم سرشار از شادی میکنید 
2720
تره جعفری شوید گشنیز

فقط همین چهارتا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید سالم بدنیابیادآخه جفتم پایینه و خیلی نگرانم؟؟🙏❣️

ما با سبزی خوردن درست میکنیم خیلی عالی میشه.تره ریحون جفعری ترخون برگه های تربچه و پیازچه مرزه خیلی کم شنبلیله یکم پیاز وکاهو همه رو باچرخ گوشت چرخ میکنیم بعد یکم اردنخودجی نمک وفلفل پودر سیر واویشن ودارچینم میزنیم وتخم مرغ وسرخ میکنیم.خیلی بوش خوب میشه

با میل خودم کاربریم تعلیق میشه.خوبی بدی دید حلال کنید،ببخشید.خدافظ

من فقطتره و اسفناج میزنم

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
2714
اره

ممنون گلم

1
5
10
15
20
25
30
35
40