2737
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام جی جی جون . من هفته 12 سونو دارم و میخوام بدونم نی نیم چیه . آخه مادر شوهرم داره میری دوبی و میخوام بگم یه سری وسیله از اونجا واسه نی نی بیاره. کاش نشون بده.........
علایمم هم اینه:
تو هفته های 6-7-8 حالم خییییییییییییللللللللللللللللیییییییییییی بد بود فشارم رو 8 بود و حالت تهوع شدید داشتم. اما حالا بهترم. از گوشت متنفر شدم حتی از مرغ که اینهمه دوست داشتم. حتی بوی گوشت حالت تهوع بهم میده. همش دلم پرتقال میخواد و کلا میوه زیاد دوست دارم. از شیر بدم اومده ولی ماست میخورم. غذاهای چرب نمیتونم بخورم و چیزهای خنک دوست دارم مثل بستنی. زله. و اب میوه. پلو خالی هم دوست دارم بخورم اما کلا نمیتونم با اشتها غذا بخورم و خوراکم کم شده......... شکمم هم توپول شده و نوک سینه هام تیره شدن سسمت چپی بزرگتره! خیلی بزرگتر!!!!
2738
سلام من هفته 16 رفتم و جنسیت جنین معلوم شد که یه دختر کوچولو هست.سوفیا جان من هم مثل شما حالم بد بود و از مرغ و ماهی و گوشت و همه چی بدم می ومد اما گلم با این چیزا نمیشه فهمید.من رو همه می گفتن که پسر ولی خوب دختر بود. اما یه چیزی که توی من و یکی از اقوام که بچه اش دختر بود مشترک بود بی حالی بود که خود من الانم که تو هفته 20 هستم دلم می خواد همش بخوابم حالا دست و غلطی اش رو نمی دونم.
ممنون از همتون.......... من خودم حس میکنم نی نیم دخمله ......... 12 هفتگی سونو دارم اگه نشون نده بعد از 2 هفته دوباره میرم............ اره به نی نی بستگی داره که پاهاش باز باشه یا نه......... کاش نی نیم یه خورده بی حیایی کنه واسه مامانش ..........
2706