2737
2734
عنوان

چطوری به همسری گفتین که باردار هستین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 82290 بازدید | 609 پست

منم رفتم دستشویی ببیبی گذاشتم دیدم دو خط افتاد اومدم بیرون به شوهرم و دخترم گفتم یه خبر بددددددددددددددددددد

جفتشون گفتن چی شده   بیبی و نشونشون دادم ازذوق گریه میکردن الان هنوز سونو نرفتم فقط ازمایش دادم فکر کنم یک ماه یا یک ماه و نیم باشم

انشالله قسمت همه ماماناااااا

ثنا کارت خیلیییییییییییییییییی قشنگ بود تازه فهمیدم من چقدر بی ذوقم

منم منم. من صبح با آقای همسر رفتم آرمایش و ساعت یازده رفتم تو سایت دیدم که باردارم و براش پیام فرستادم که بابا شدی اولش باور نمی کرد اما چند دقیقه بعد زنگ زد با کلی ذوق که مبارکه چ خبر خوبی اول صبحی بهم دادی.

شما وقتی خبر نی نی رو دادید کادو نگرفتین از آقا همسر؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم ماه اول اقدام باردارشدم فروردین 98.بخاطرشوهرم وزندگیم موقع سال تحویل تنها دعام این بود که خدا یه بچه دیگه بهم بده تا ثابت کنم که چقد به شوهرم وزندگیم پایبندم. یه هفته بعداز اقدام ازشوهرم خواستم بی بی چک بگیره وشب ساعت یازده رفتم دستشویی وزدم ودیدم مثبته آنقدر ازخوشحالی گریه کردمو سجده شکربجا آوردم وپسرمابغل کردم ولی شوهرم توحیاط بودهنوز. وقتی اومد داشتم ازگریه وذوق میلرزیدم اونم نگران شد گفت چیشده گفتم مثبت شد فقط دیدم که چشماش ازخوشحالی پرازاشک شد وداشت تصورش می‌کرد خداراشکرمیکنم که خدا که به حرف دلم گوش کرد

2731

سلام دوستان من یه سایت میشناسم به نام سایت دکتر وهاب اقایی . مشاوره هاش عالیه. تازه تفسیر سونوگرافی هم رایگان انجام میده . در زمینه های مخلتفی میتونی ازش مشاوره بگیری  از جمله مامو گرافی  و نمونه برداری و... همچنین یه مقاله خیلی خوبی در زمینه انتقال کرونا از مادر به جنین  داره و میتونی مشکلات دیگه ای که داری رو برطرف کنی .حتما به سایتش یه سری بزن

2738

سه تاسقط داشتم 

باردارشدم رفتم ازمایش دادم مطمعن بشم بعدبه شوهرم بگم 

جواب ازمایشموگرفتم بامامانم رفتیم خونمون 

شوهرم جلوی تلوزیون درازکشیده بود داشت تخمه میخوردهیچ عکس العملی نشون نداد

بعدابهم گفت خبردادی انگاردنیاروسرم خراب شد

اصلادوسم نداشت ولی برعکس من عاشقش بودم فکرمیکردم اونم عاشقم میشه ولی نشد

دوراز هیاهوی جهان آرام و بی صدا♡ #دوستت_دارم ...♡ ❤️
2706