2737
2739

من و شوهرم یکسال بیشتره که اسم مینویسیم اصلا درنمیاد

بخوام از خودم بگم یکی که تا میاد خوشی کنه پس گردنی میخوره🙃بابابزرگای عزیزم.کی میشه بیام پیشتون و دوباره ببینمتون؟😔بزرگترین درسی که زندگی بهم داد این بود که هیچکی نمیتونه زندگیتو تغییر بده جز خودت!ای کاش میتونستم به گذشته برگردم و به خودم بگم فکر نکن یه مرد میتونه زندگیتو تغییر بده،پاشو زندگیتو بساز!💔هزاردفه مردم تا بتونم زندگی کنم ولی هردفه شکست خوردم.شاید مرگ واقعی بتونه بهم زندگی ببخشه🙂گاهی دلم میخواد بچه دار شم ولی همینکه یادم میفته خودم قربانی بی‌تجربگی پدر و مادرم شدم پشیمون میشم.دلم نمیخواد این حرفارو پشت سرشون بزنم ولی اینجا مینویسم که یادم بمونه تا وقتی شرایط درستی ندارم بچه دار نشم😔                                            

سایپا در اومدع

ایران خودرو هم در اومدع

😂💔

چشات کاری ک میکرد ، با من هیچ ساقی نمی‌کرد..‌.🤍🫶🏻                                عجیجم ع حضور من تو سایت ، فشار بقول ، بسوز ، جر بخور ، پاره شو همینه ک هس😐🤍                                                      یکدانه_هسدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
البته ایران خودرو

ایران خودرو ننوشتیم ولی سایپا من نوشتم در اومد بابام نوشت دراومد داداشم الانم همسرم شک کردم نکنه قرعه نمیشه جاریم بهمن اسمش در اومد

اکانتم مشترکه ب دلیل نداشتن خط
2738
وای خوشبحالتون من نامزدم برای چندمین بار امشب باز ثبت نام کرد دعا کنید اسم ماهم در بیاد😢😢

ایران خودرو؟سایپا ما کل خانواده بار اول در اومد ایران‌خودرو احتمالش کمه چون متقاضی زیاد داره

اکانتم مشترکه ب دلیل نداشتن خط
سایپا یا ایران خود و ما کل خانواده تا مینویسم همون اول درمیاد گفتم شاید قرعه نمیشه

هردو ...شانستون خوبه ، شایدم بستگی به موقعیت و سن و...دارن نمیدونم 

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
2706