2410
2553
عنوان

کیاتهرانن باد شدیده اونجاهم

100 بازدید | 15 پست

طوفان شده خیلی وحشتناکه😭

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید سالم بدنیابیادآخه جفتم پایینه و خیلی نگرانم؟؟🙏❣️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من آره خیلی شدیده🥲

تیکر یکسالگی پرنسس مامان💜دخترم روشنی نور دوچشمان منی ❤❤بهترین هدیه از جانب یزدان منی ❤❤نمیرود از سرم نگاه زیبای تو ❤❤ تو بهترین هدیه دنیای منی ❤❤ عشق مامان مامان عاشقته ❤❤من یک مادرم هیچ کس مرامجبور به مادری نکرد من به اختیار مادر شدم تا بدانم معنی بی خوابی های شبانه را تا بیاموزم پنهان کردن درد را پشت همه حجم سکوتی,که گاه از خودگذشتگی نامیده میشودتا بدانم حجم یک لبخند کودکانه ات می تواند معجزه زندگی دوباره ام باشدمن نه بهشت میخواهم نه اسمان و نه زمین بهشت من زمین من و زندگیم نفس های ارام کودکی توست که در اغوشم رویای پروانه ارزوهایت رامیبینیمن مادرم ,همانی که خالقم ذره ای از عظمتش را به من بخشید تا تجربه کنم حس بزرگی و لامتناهی شدنش را من هیچ نمی خواهم هیچ هیچ روزی به من تعلق نداردهمه روزها ساعت هاو ثانیه های من تویی ومن دست کودکیت را میگیرم تا به فردای انسانیت برسانم که این رسالت من است بر تو وهیچ منتی از من بر تو وارد نیست که من با اختیار به عشق تو را به این دنیا خوانده ام…
اره باد داره شروع میشه.کرجی؟

نه ورامین😭😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید سالم بدنیابیادآخه جفتم پایینه و خیلی نگرانم؟؟🙏❣️
2714
اخه دوستم کرجه گفت اینجا طوفانه حالا چرا گریه میکنی☺

میترسم خییییلی اگر بدونی چه اوضاعی راه افتاده برقامونم قطع شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میترسم خییییلی اگر بدونی چه اوضاعی راه افتاده برقامونم قطع شد

اینجا دیروز اینجوری شده بود.

اشکال نداره یه شمع خوشکل روشن کن با همسر عزیزت عاشقانه افطار بخورین😉

شوهی میکنم زود برقا میاد احتمالا

اینجا دیروز اینجوری شده بود. اشکال نداره یه شمع خوشکل روشن کن با همسر عزیزت عاشقانه افطار بخورین😉 ...

شوهرم خونه نیست گلم خودمم روزه نیستم پری بودم😊😊چه قشنگ گفتی بعدانقد گریه خنده اومد رولبم😄

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706