2726

راهکاری میدونیدخیلی چندشم میشه

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من سیم اسکاج میکشم 

برا سالم بودن پسرم دعا کنین 🙏.اسم کاربریم اسمیه که دخترم روی خودشو داداشش گذاشته از تخیلاتش😅😅...برای سلامتی خانوادم و شادی روح مادرشوهرعزیزم صلوات بفرستین🙏🙏🙏🌹🌹🌹
2728
با دندون بکن

وانمیشه🥴🥴

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
من سیم اسکاج میکشم 

نمیشه خیلی محکم چسبیده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نفت بزن

نفت ازکجابیارم😩

1
5
10
15
20
25
30
35
40
.با پد لاک پاک کن هم پاک میشه.چند ثانیه بپیچون دور انگشتت پاک میشه

واقعامیشه چون این چسبا خیلی قویه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم من یه مارک پد لاک پاک کن داشتم.مارمش یادم نیست.هرموقع اینجوری میشد فقط با اون پد تمیز میشد.پدش یه دستمال تقریبا بزرگ بود که هر یه دونه پستمال تو یه بسته بود شبیه پد الکلی آمپول.نه از این پد ها که چند تاش تو یه قوطیه....از اینا نه.فقط همون مدل خیلی راحت پاک میکرد.

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
عزیزم من یه مارک پد لاک پاک کن داشتم.مارمش یادم نیست.هرموقع اینجوری میشد فقط با اون پد تمیز میشد.پدش ...

چقدخوب بوده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706