2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ڪانال اصلی ما رمـــــانڪــده📚 https://t.elegram.me/joinchat/Bf42iDuuEEaoiVMPRJsPlg با بیش از هزار رمان📗📖📚📔📓
 یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
سلام عزیزم نقطه بین تی و ایی رو بردار
 یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
برای اندروید Apk ها رو دانلود کن
ازاین کانال شاه شطرنج و اسمان امشب اسمان دیشب ...بگذار آمین دعایت باشم رمانهای قویی هستند
رمان های م مودب پور هم قشنگند یلدا یاسمین پریچهر.
خر گفت علف ابی است گرگ گفت نه سبز است .رفتند نزد شاه جنگل (شیر) ماجرای اختلاف را گفتند.شیر گفت گرگ را زندانی کنید .گرگ گفت مگر علف سبزنیست ؟ شیر گفت سبز است . ولی دلیل زندان تو بحث کردن با خر است .هرگز با نادان ها بحث نکنید .
گناهکارو اسطوره فوق العاااادس...شخصیت مردمغرووور ودخترشیطون اونیکی دختره اروم...مخصوصا اسطوره خیلی روم اثرداشت..حتمابخون قلمشم قشنگه زیادتخیلی نیس
من تماشای تو میکردمو غافل بودم...کز تماشای تو خلقی ب تماشای ممند