2410
2553

خودم سرماخوردم سه چهار روز پیش همشم با ماسک بودم الان خودم خوب شدم دخترم یکسال نیمشه گرفته. پلارژین کیدز بدم بهش. یا دیفن هیدرامین یا ببرم دکتر؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

من خودم میدم امابچه هام بزرگن بعضی داروهادرسنین پایین برابچه هاخوب نیستند

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

اولا،دیفن هیدرامین زیر دو سال ممنوعه

دوما،بچه زیر دوسال، علائم بیشتر از سه روز، بدحالی ناگهانی حتما و حتما ارجاع به پزشک نیاز داره

بقیه موارد حداقل با داروساز مشورت کنید

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
2714
منم دوسه روز پیش حالت‌های سرماخوردگی داشتم و چرک خشک کن شربت خوردم خوب شدم دخترم الان گرفته 

خر به بچتون هم بدین اویشن دم کن بده بخوره... چون مطمعن باش دکتر هم بری همونارو میده

اولا،دیفن هیدرامین زیر دو سال ممنوعه دوما،بچه زیر دوسال، علائم بیشتر از سه روز، بدحالی ناگهان ...

سری اخر که بردمش دکترش پلارژین و دیفن هیدرامین کمپاند داد مثلا متخصص اطفالم هست🙄😔

2706