2733
2734
عنوان

اقدام به بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 400895 بازدید | 32253 پست

سلام به همگی،سال نوتون مبارک امیدوارم همه مامانا دوران بارداری رو به سلامتی طی کنن و خانمایی که تو اقدامن زودتر مامان بشن😍😍😍😍

من جرات ندارم تیکر بارداری بزنم تا قلبش تشکیل بشه🫠قدر این زایمان پر استرسه مخصوصا وقتی استراحت مطلقی و همش گوشی دستته تو نت یه چیزایی میخونم که...🤦🏻‍♀️

بچه ها بیاین از سونوی قلب بگین شما هم استرس داشتین قبلش؟؟ 

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها من یه سقط داشتم ، دختر۵ ساله م فوت شد بخاطرمشکل قلب مادرزادی، اسفندیه هفته مونده به پری اقدام کردم نشد، الان شیشم پری هستم ازفردا کیت میزنم خواهش میکنم دعاکنیدخدافرزندسالم وصالح به من ببخشه منم یه جزقران به نیابت حاجت روایی شمامیخونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام به همگی،سال نوتون مبارک امیدوارم همه مامانا دوران بارداری رو به سلامتی طی کنن و خانمایی که تو ا ...

چرا استراحت مطلقی عزیزم؟

اره طبیعیه

منم استرس داشتم

از چی می ترسی؟ وقتی خدا همه کاره س؟  
بچه ها من یه سقط داشتم ، دختر۵ ساله م فوت شد بخاطرمشکل قلب مادرزادی، اسفندیه هفته مونده به پری اقدام ...

عزیزم خیلی متاسفم🥺

انشالله زودی جاش پر شه برات❤️❤️❤️

2728
سلام به همگی،سال نوتون مبارک امیدوارم همه مامانا دوران بارداری رو به سلامتی طی کنن و خانمایی که تو ا ...

سلام عزیزم اره حق داری کلا فرقی ندارهکدوم هفته بارداری باشی همیشه فکر آدم مشغول یه موضوع جدیدی میشه، تازه اوایل خوبه بزار یکم بگذره فکرا بیشتر هم میشه 🥴 باید خیلی قوی باشی و سعی کنی استرس نگیری چون برای نی‌نی خیلی بده، سعی هم کن زیاد نت رو نخونی خودش عامل استرسه چون چیزای کلی نوشته همه شامل همه آدما نمیشه که، من خودمم میرم یه چیزی سرچ میکنم پشیمون میشم!

نه من برای تشکیل قلب استرس نداشتم، انتظار اینکه روزا بگذره سخت بود ولی فکر منفی نمیومد سراغم، همش تصور خوبی داشتم هفته هفتم هم رفتم قلبش رو دیدم خیالم دیگه راحت شد، چقد مونده بری؟

جایی در زندگی‌ام می‌ایستم؛ و می‌گویم: این تماما من بود، که دوام آورد، ادامه داد، و رسید!  🌱
بچه ها من یه سقط داشتم ، دختر۵ ساله م فوت شد بخاطرمشکل قلب مادرزادی، اسفندیه هفته مونده به پری اقدام ...

عزیزمممم چه تجربه‌های سختی داشتی.. امیدوارم خدا خیلی خیلی زود جاشون رو برات سبز کنه، و بهت یه نی‌نی سالم ببخشه، الهی آمین 🤲♥️

جایی در زندگی‌ام می‌ایستم؛ و می‌گویم: این تماما من بود، که دوام آورد، ادامه داد، و رسید!  🌱

الهی خدا ب دلت صبر بده..انشالله خدا بهت چند قلو سالم بده فدات. توکل برخدا

2738
چرا استراحت مطلقی عزیزم؟ اره طبیعیه منم استرس داشتم

هماتوم دارم عزیزم.واسه کنترل استرس چیکار میکردی اخه میگن استرس واسه بچه خوب نیس

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم اره حق داری کلا فرقی ندارهکدوم هفته بارداری باشی همیشه فکر آدم مشغول یه موضوع جدیدی میشه، ...

من همش فکرای منفی میاد به سرم نمیدونم شاید بخاطر هماتوممه.سپردم به خدا ولی بازم فکرم خیلی درگیره.ایشالا واسه هممون اتفاقای خوبی بیفته🙏🏻

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزمممم چه تجربه‌های سختی داشتی.. امیدوارم خدا خیلی خیلی زود جاشون رو برات سبز کنه، و بهت یه ن ...

انشالله فقط امیدم به خدا ودعاهای شمادوستانه انشالله شماهم به خواسته قلبیتون برسید❤️

من همش فکرای منفی میاد به سرم نمیدونم شاید بخاطر هماتوممه.سپردم به خدا ولی بازم فکرم خیلی درگیره.ایش ...

سعی کن به روزای خوب فکر کنی که قراره بری صدای قلبشو بشنوی 😍 هماتوم خیلیا داشتن تو همین تاپیک هم! فک کنم ونوس هم داشت خداروشکر چند ماهه نی‌نی‌شم به دنیا اومده ♥️ نگران نباش چیز خطرناکی نیست با استراحت برطرف میشه، ربطی هم ‌به تشکیل قلب نداره، یه لخته خونی پشت جفته یا خودش جذب میشه یا دفع! 

انشالله فقط امیدم به خدا ودعاهای شمادوستانه انشالله شماهم به خواسته قلبیتون برسید❤️

الهی آمین 🤲♥️

امیدوارم همه با سلامتی و دلخوشی به خواسته‌هاشون برسن

هماتوم دارم عزیزم.واسه کنترل استرس چیکار میکردی اخه میگن استرس واسه بچه خوب نیس

من همون روز که رفتم دکتر قلبم داشت میومد تو دهنم از استرس😄ولی قبلش تو خونه زیاد بهش فکر نمیکردم

اصلا نخون نت رو واقعا یه چیزای عجیب غریب هست

بعدشم بسپر بخدا دیگه چون واقعا یه چیزایی اصلا تحت کنترل ما نیست

2706