2726
عنوان

اقدام به بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 396917 بازدید | 32030 پست
بچه ها اگه مرد یهفته قبل اقدام سرمابخوره و خوب بشه اسپرم ضعیف میشه؟ میخام برا پسر اقدام کنم بنظرتون ...

نه فکر نکنم، سرماخوردگی تابستون معمولا از سرد و گرمی هواست، اگه خیلی حالش بده و ویروسی یا عفونیه و گلبول‌های سفیدش دست به کار شدن آره ممکنه بدنش ضعیف بشه!

جایی در زندگی‌ام می‌ایستم؛ و می‌گویم: این تماما من بود، که دوام آورد، ادامه داد، و رسید!  🌱
نه فکر نکنم، سرماخوردگی تابستون معمولا از سرد و گرمی هواست، اگه خیلی حالش بده و ویروسی یا عفونیه&nbs ...

نه فقط بیحاله و یکم سرفه میکنه 

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره اقدام که دارم.حالا نمیدونم پریودم به هم ریخته یا بارداریه.اما فعلا بی بی چکم منفیه.دیگه توکل به ...

امید به خدا هرچی خیررره.. ایشالله که به زودی نی‌نی دارشی 😇

جایی در زندگی‌ام می‌ایستم؛ و می‌گویم: این تماما من بود، که دوام آورد، ادامه داد، و رسید!  🌱
مال من که برعکسه، خواهر شوهرم اینقدر آدم رو سوال جواب نمیکنه که مادر شوهرم

حالا واسه من دختر خواهرشوهرم! هرچه نسلشون اومده جلوتر فضول‌تر شدن! اونقد که اون فضوله مامانش و مامان‌بزرگش نیستن! جایگزین خلف به جا گذاشتن تا آخر عمر نتونم نفس بکشم 😂

2728
ولی من تا آزمایش رو نبینم باورم نمیشه آخه هاله ش کم رنگ بود، نمی‌دونم راستش یه کم هنوز تو شوکم

بد به دلت راه نده توکل به خدا.. من که دعا میکنم ایشالله مثبت باشه! ولی یکم این بی‌بی چکا گول زنکه الکی امیدوار یا ناامید میکنه! ایشالله که واسه تو کاذب نبوده، خبری از پریودی نمیشه برات و جواب آزمایشتم با تیتر بتا عالی میشه 🥰

عزیزم منم هم سن تو ام و تا حالا خدا برامون نخواسته بچه...8ماه اقدامم نگران سنمم.. یکی همسنم میبینم د ...

چند سالته عزیزم ؟

شماها تنبلی تخمدان داشتین؟راحت باردار شدین؟  من پریودم منظومه، فقط یکم اضافه وزن دارم ینی طول ...

من تازه اقدام شروع کردم.. تنبلی ندارم، اما هم سنم بالای سی هم اضافه وزن دارم… دکتر بهم کلی مکمل و دارو داده! دوماه اقدام کردم منفی بود باید این ماه برم دکتر تا داروهامو تغییر بده و برم برای اقدام مجدد!

شماها تنبلی تخمدان داشتین؟راحت باردار شدین؟  من پریودم منظمه، فقط یکم اضافه وزن دارم ینی طول ...

من تنبلی تخمدان دارم. این ماهم ماه اول اقدامه. متفورمین میخورم با دارو گیاهی. شما دارو نمیخوری؟ 

فقط 27 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پرستو رحمانزاده.تهران.کجایی اخه تو گمت کردم 
نه فقط بیحاله و یکم سرفه میکنه 

نه بعیده.. بعدم هنوز یکی دوهفته وقت هست خودتونو تقویت کنید؛ هم طبیعی آب میوه و ماهیچه و آجیل و چیزای مقوی و گرمی بخورید؛ هم ویتامین پیش از بارداری هر جفتی!

ن دکتر چیزی نداده

خب اگه دوس داری زودتر نتیجه بگیری عسل سیاهدونه بخور پیاز خام بخور باغذات خودتو تقویت کن با گرمیجات. انشاالله ک زود ج میگیری

فقط 27 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پرستو رحمانزاده.تهران.کجایی اخه تو گمت کردم 
حالا واسه من دختر خواهرشوهرم! هرچه نسلشون اومده جلوتر فضول‌تر شدن! اونقد که اون فضوله مامانش و مامان ...

منم از این دختر خواهر شوهر ها دارم، همسن شوهرم هم هست، ولی به اینکه چه جور میخوای بچه رو بار بیاری کار داره همش ولی به بچه خودش کسی حق ندارد چپ نگاه کنه، درصورتی که بچش خیلی شره و همش بقیه بچه ها رو میزنه

بد به دلت راه نده توکل به خدا.. من که دعا میکنم ایشالله مثبت باشه! ولی یکم این بی‌بی چکا گول زنکه&nb ...

شاید امروز ظهر رفتم آزمایش، خدا رو شکر شب میرسن مهمونام، فقط خدا کنه مادرشوهرم نیاد به همه چی گیر میده، یه کم وسواس داره همش هم تحت نظرش هستی کجا میری، کی میری، کی میای...

یعنی من میرم یزد خونه مادربزرگ خودم هر وقت ایشون برنامه بریزن باید برم واقعا رو اعصاب آدم راه میره

2706