2737
2734

زندگی پس از زندگی رو دیدم (فقط معتقدا بیان )

بچه ها خب خیلی جاها بی عدالیته 

همین میثم عباسیان خب خودش گفت تو خونواده یی به دنیا اومده همه مذهبی .پدرش مداح بوده از بچگی تو هیئت و اینا بوده و طبیعتا جوی که تو خانواده حاکم بوده باعث شده که اینم ادم خوبی باشه 

بعد از مرگش هم امام زمان(عج) هم امام حسین و هم امام رضا رو دیده بود 

مایی که خونواده چیزی از دین یادمون نداده چی؟از بچگی همه چی رو سبک گرفتیم یهو نمیتونیم تغییر کنیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

همه چی دست خود آدم همین شرایط می‌تونه برعکس باشه خدا خودش گفته من بهت عقل دادم اختیار دادم تا اخرتتو بسازی پس گناه خانوادتو پای تو نمینویسن از الآنم میتونی سعی کنی آدمی باشی که میخوای 🌸

تو از کی عاشقی این پرسش آیینه بود از من خودش از گریه ام فهمید مدت هاست مدت هاست🥀🍃

به نظرم مثلا اگه کسی که تو خانواده غیر مذهبی بزرگ شده خودش انتخاب کنه و حتی در حد کوچیکی رعایت کنه خدا ثواب بزرگی بهش میده

روزها با زن آفرودیت درونم میجنگم شبها از جنگ خسته او را در آغوش میکشم🍂
2738

نترس خدا انقدر بزرگه و مهربونه دلش نمیاد بندش دست خالی برع اون دنیا یکاری میکنه ثواب بزرگی کنی

ولی از این ب بعد خوب ب اماما نزدیک شووو کاری نداره ک   

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

اونا از ۲۰ بیست باید بگیرن شماها ۱ از ۱ 

و اینکه شما اجر بیشتری میگیری 

مثلا کسی که نماز نمیخونده یه روز میخونه ثواب بیشتری می‌بره تا کسی که از اول میخونده و اگر یه روز نخونه عذاب بیشتر می‌بره 

کلا خیلی پیچیده ای و فکر کنم از فهم ما خارج 

اینایی که گفتم رو چندین بار خوندم و شنیدم که اینطوریه حالا دیگه نمیدونم

خب اراده ش نیس  از بچگی تو جو خوبی نبودیم که قران و نماز و روزه داشته باشیم یهو سخته عوض شیم&n ...

اتفاقا چون سخت تره ،ثوابشم بیشتره..

خدایا من نمیدونم چطوری، ولی #تو درستش کن..

عزیزم اجر کسانی که توی جای درست رشد نکردن ولی بعدش راه درست رو پیدا میکنن و با هر سختی اون راهو میرن، با کسانی که از اول توی خانواده مذهبی بودن قابل مقایسه نیست. 

الهی خدا به همه چشم انتظارا نی نی سالم و صالح عطا کنه🤲 میشه برای اینکه منم مامان بشم صلوات مهمونم کنی؟ 💓
2706