2726
عنوان

جنجال دوست

302 بازدید | 32 پست

چرا ماعا نمیتونیم بدون توهین نظر بدیم و تاپیک بزنیم ؟ چرا حتما باید توهین و تهمت بزنیم ؟ چرا باید فکر کنین حتما عقیده خودمون درسته و خودشیفتگی و خودبزرگ بینی داشته باشیم ؟ بنظرم دیگه بسه بهتره یکم به خودمون بیایم و سعی کنیم بالغانه تر رفتار کنیم نا سلامتی نسل بعدی ایران دست ماست .

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا

امضام

بعضیا اینقد شر و ور میگن که ارزش باز کردن حتی اعلانات منسوب به خودشون رو ندارن"جهت اطلاع" پس اگر دیدی دیگه جوابتو ندادم بدون اعلانت نخونده حذف شده چون ارزشی نداشتی😉/اگر هم که بیشعوری و فهم نداری که اصلا ریپ نزن مثل کاربر eliksan./تجربه ت نی نی سایت ثابت کرد جواب احمق ها رو نباید بدی چون اونا از احمقی دست بر نمیدارن😎😉
2728

بریم یه دعوای حسابی

پشت کوه‌ها سایتی است، که در آن مغزها رو به تحجر باز است. دست هر کودک ده ساله‌ی سایت، گوشی هوشمند است. مردم سایت به یک کاربری چنان می‌نگرند که به یک طعمه، به یک خواب عمیق. کپی کردن شعر من ممنوع است.

👌👌👌🌻🌱

کاش همین طور بود... کاش به گوشت استخون هم تشنه نبودیم و یه بحث رو تبدیل به چاله میدون نمی‌کردیم 

کاش انقدر فکر نمی‌کردیم خودمون به حق هستیم 

نور خواهی مستعد نور شو.... 

احترام به عقایددیگران فقط یه حرفه که هرکسی از مخالف عقیده خودش انتظار داره ولی خودش کمترین احترامی نمیزاره!!!

ماهِ درخشنده چو پنهان شود                                    شب پرهِ بازیگر میدان شود...
👌👌👌🌻🌱 کاش همین طور بود... کاش به گوشت استخون هم تشنه نبودیم و یه بحث رو تبدیل به چاله میدون نم ...

کی میخوایم بزرگ بشیم نمیدونم

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
قضیه تاپیک وضع مالی هست؟ چرا قفله شده ؟ چند نفر منو ریپلای کردن اومدم جواب بدم دیدم قفله

حتما دعوا شده

احترام به عقایددیگران فقط یه حرفه که هرکسی از مخالف عقیده خودش انتظار داره ولی خودش کمترین احترامی ن ...

جایی که کلمه روشنفکر فحشه ما انتظار احترام ب عقاید مخالف رو داریم

دقیقا

این کاربره که اسمشو گذاشتم اولا که ریپ زد رو پیامم بعدم تازه پافشاری میکرد رو حرفش در صورتیکه منظور منو چپ گرفته بود

لینک تاپیکو چجوری میتونم بفرسم که ببینی؟

بعضیا اینقد شر و ور میگن که ارزش باز کردن حتی اعلانات منسوب به خودشون رو ندارن"جهت اطلاع" پس اگر دیدی دیگه جوابتو ندادم بدون اعلانت نخونده حذف شده چون ارزشی نداشتی😉/اگر هم که بیشعوری و فهم نداری که اصلا ریپ نزن مثل کاربر eliksan./تجربه ت نی نی سایت ثابت کرد جواب احمق ها رو نباید بدی چون اونا از احمقی دست بر نمیدارن😎😉
این کاربره که اسمشو گذاشتم اولا که ریپ زد رو پیامم بعدم تازه پافشاری میکرد رو حرفش در صورتیکه منظور ...

منو تگ‌کن . والا خصوصی منم اومدن بخاطر لایکام بازخواستم کردن

منو تگ‌کن . والا خصوصی منم اومدن بخاطر لایکام بازخواستم کردن

اونا دیگه چقدر عن بودن که بختطر لایک اومدن خصوصی و بازخواست

عزیزم قفل شده

2706