2737
2739
عنوان

تروخداااا بیاید کمک اعصابم بهم ریخته😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1172 بازدید | 73 پست
اسی منم یه بار شماره کسی رو تو واتساپم براش زدم اکانت باز کردم خودم گروه درسی زیاد داشتم وقتی دوباره ...

دقیقا نظر منم همینه فقط خواست منو بیچاره کنه

خدایا میدونم به این زودیا یه نی نی خوشگل بهم بدی بشه همدم پسرم 🥹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رفتی تو فایلهای شخصیت اونجا کلیپا نیستن؟

گوشیم ایفونه اصا تو گوگل راهکاری چیزی ننوشته براش 😣

2728
من فک میکنم اصا بلد نی گزینه اشتباه زده مرض گرفته

از کسی که بلده با اکانت کسی دیگه وارد بشه،بعیده که گزینه ی اشتباه بزنه

نظر شخصی من اینه که احتمالا میخواسته از محتوای تلگرامت مطلع بشه وگرنه چرا باید از اکانت کسی دیگه استفاده کنه وقتی خودش داره؟!!ولی حذف کردن عمدی رو نمیدونم

نمیخوام ذهن شمارو منفی کنم و قضاوت نادرست بکنیم

گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍
نمیدونم واقعا اصا میخاستم وارد تلگرام شم وارد نمیشدم تا دوباره کد برام اومد اصا نمیدونم چی کرده

یه خبر خوب بهت بدم خوشحالت بکنم ؟ به بابام گفتم بیاد دنبالم دارم جدا میشم رفتم درخواست مهریه و..دادم ،میدونم خیلی خوشحال میش خیلی ازم عصبی بودی منم خیلی الان حالم خوبه به اون سیمم پیام نده یه سیم جدید گرفتم 

برای شفا من یه **حمد** میخونیدشایدمنم بخندم به امید*خدا*
2738
یه خبر خوب بهت بدم خوشحالت بکنم ؟ به بابام گفتم بیاد دنبالم دارم جدا میشم رفتم درخواست مهریه و..دادم ...

راس میگی؟؟ اللهی شکر اون عوضی خبر داره؟؟ اخیش ک حالت خوبه تروخدا دیگه نرو

اتفافا همش تو فکرتم گفتم خبری ازت نیست

شماره خودمو زدم برای گوشی خودم کد اومد اصا نمیتونستم وارد شم مثل اینکه کلا تلگراممو پاک کرده باشه

دلیت اکانت کرده برات و بر نمیگرده فک کنم از رو قصد کرده

خدایا بامید تو🧡🧡یکی از کله نارنجی های فیت شو🧡🧡 هیچکس از کم خوردن نمرده😬😅منم میتونم کم بخورم 🥴ورزشم که حتما دارم🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀ قدمم. ۱۶۵با وزن ۹۲۱۰۰ شروع کردم 😬.۲ تیر ماه ۱۴۰۱  .هدف اول  ۹۰ قبلا کاهش داشتم🥈بازم میتونم🏆 
شماره خودمو زدم برای گوشی خودم کد اومد اصا نمیتونستم وارد شم مثل اینکه کلا تلگراممو پاک کرده باشه

تلگرام منم کانال مدرسه بچه رو قبول نمی کرد همشو حذف کردم تا اونو ادکنم حتما مال توهم پر بوده حذف کرده تا کانال خودش بالا بیاد

راس میگی؟؟ اللهی شکر اون عوضی خبر داره؟؟ اخیش ک حالت خوبه تروخدا دیگه نرو اتفافا همش تو فکرتم گفتم ...

سیم کارتم فعال شد شمارم میدم بهت نه دیگه برنمیگردم اره خبر داره  پلیس رفت ماشین  ۲۰۶ از جلو درش برداشت و بررررد پارکینگ توقیف شد بابت مهریه دیگه ازش خیته شدم تا کی تو زندگیم دنبال معجزم امروز یکم ناراحت بودم اما نه ناراحتی که دلم بخواد برگردم ازش متنفرم لی ناراحتم چرا نشد... فقط از خدا میخوام که تو اخرت باهاش باشم چون میدونم این دنیا اگه باهاش باشم زندگیم جهنم من داشتم شکنجه میشدم زجر کش میشدم و انقد قصاوت قلب داشت که این نمیدید حتی 

برای شفا من یه **حمد** میخونیدشایدمنم بخندم به امید*خدا*
سیم کارتم فعال شد شمارم میدم بهت نه دیگه برنمیگردم اره خبر داره  پلیس رفت ماشین  ۲۰۶ از جل ...

چرا تو اون دنیا باهاش باشی؟؟!!!!!تو هنوز جوونی و تجربه هم داری میتونی انتخاب بهتری داشته باشی البته نه الان بعدا وقتی ک ذهنت ارام شد